Star Wars: Legion - Movement Tools & Range Ruler Pack

Wszystko czego potrzebujesz zawsze pod ręką
Podziel się swoją opinią
  • wydanie angielskie
General Solo, is your strike team assembled? - General Madine, Star Wars: The Empire Strikes Back W każdej rundzie w Star Wars: Legion przejmujesz dowodzenie nad Sojuszem Rebeliantów lub Imperium Galaktycznym, by sprawdzić swoje umiejętności taktyczne, osiągnąć obrane cele i zdobyć przewagę nad przeciwnikiem. Niezależnie od tego, czy planujesz następny ruch, czy określasz, który cel ma być priorytetem na każdym etapie bitwy, nie chcesz tracić czasu na poszukiwania linijek zasięgu. Z dodatkowymi narzędziami manewru i linijką zasięgu każdy gracz będzie miał swój zestaw, dzięki czemu nie zmarnujecie już nawet jednej minuty na poszukiwanie przyrządów na stole, czy wymienianie się jednym kompletem. Wyposaż swoją grę Star Wars: Legion w dodatkowe wygodne przybory. Zestaw Star Wars: Legion - Movement Tools & Range Ruler Pack zawiera 3 narzędzia manewru i jedną linijkę zasięgu, takie same jak w podstawowym zestawie gry.
Wydawca:
Fantasy Flight Games
79,95

Dostępnych powyżej 50 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka dzisiaj


Dostawa (Poczta Polska) już od 12 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

General Solo, is your strike team assembled?

- General Madine, Star Wars: The Empire Strikes Back

W każdej rundzie w Star Wars: Legion przejmujesz dowodzenie nad Sojuszem Rebeliantów lub Imperium Galaktycznym, by sprawdzić swoje umiejętności taktyczne, osiągnąć obrane cele i zdobyć przewagę nad przeciwnikiem.

Niezależnie od tego, czy planujesz następny ruch, czy określasz, który cel ma być priorytetem na każdym etapie bitwy, nie chcesz tracić czasu na poszukiwania linijek zasięgu.

Z dodatkowymi narzędziami manewru i linijką zasięgu każdy gracz będzie miał swój zestaw, dzięki czemu nie zmarnujecie już nawet jednej minuty na poszukiwanie przyrządów na stole, czy wymienianie się jednym kompletem.

Wyposaż swoją grę Star Wars: Legion w dodatkowe wygodne przybory. Zestaw Star Wars: Legion - Movement Tools & Range Ruler Pack zawiera 3 narzędzia manewru i jedną linijkę zasięgu, takie same jak w podstawowym zestawie gry.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 3 narzędzia ruchu
  • miarka
Waga:
250 g
Kod producenta:
SWL03

Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Star Wars: Legion - Movement Tools & Range Ruler Pack

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie