Warhammer Age of Sigmar: Cities of Sigmar Army Set

Powiększ swoją kolekcję!
Podziel się swoją opinią
  • wydanie angielskie
Cities of Sigmar Army Set to wyjątkowy zestaw z zupełnie nowymi miniaturami składającymi się z armii Steelhelms oraz Cavaliers. Znajdziesz w nim również limitowaną edycję podręcznika z zasadami bojowymi dla armii Seraphon wraz z kartami statystyk jednostki oraz żetonami. To bez wątpienia najlepszy sposób na złożenie nowej armii Cities of Sigmar lub jej uzupełnienia za pomocą mnóstwa nowych jednostek! Age of Sigmar to fantastyczna gra bitewna w świecie Warhammera. W tym ogromnym wszechświecie nie brakuje bohaterów i legendarnych postaci, które walczą ze złymi siłami Chaosu. Korzystając z wysokiej jakości modeli, możesz wcielić się w generała i poprowadzić armię do zwycięstwa!
Wydawca:
Games Workshop
527,95

Dostępnych 12 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka w poniedziałek


Dostawa (Przesyłka kurierska DHL) już od 0 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Cities of Sigmar Army Set to wyjątkowy zestaw z zupełnie nowymi miniaturami składającymi się z armii Steelhelms oraz Cavaliers. Znajdziesz w nim również limitowaną edycję podręcznika z zasadami bojowymi dla armii Seraphon wraz z kartami statystyk jednostki oraz żetonami.

To bez wątpienia najlepszy sposób na złożenie nowej armii Cities of Sigmar lub jej uzupełnienia za pomocą mnóstwa nowych jednostek!

Age of Sigmar to fantastyczna gra bitewna w świecie Warhammera. W tym ogromnym wszechświecie nie brakuje bohaterów i legendarnych postaci, które walczą ze złymi siłami Chaosu. Korzystając z wysokiej jakości modeli, możesz wcielić się w generała i poprowadzić armię do zwycięstwa!

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • plastikowe elementy do samodzielnego złożenia i pomalowania
  • plastikowe podstawki
  • instrukcja złożenia
  • podręcznik
  • talia kart warscroll
  • żetony
  • arkusze z ikonami i oznaczeniami
Waga:
700 g

Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Warhammer Age of Sigmar: Cities of Sigmar Army Set

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie