Warhammer Age of Sigmar: Daughters of Khaine - Melusai

Potężne wojowniczki
2 opinie
  • wydanie angielskie
Zestaw Daughters of Khaine - Melusai pozwala na złożenie 5 figurek, w tym dowódcę jednostki w unikatowej, ozdobionej klejnotami masce. Każda z miniatur wyposażona jest w ciężką broń drzewcową, która idealnie nada się do przebijania pancerza i żeber. Age of Sigmar to fantastyczna gra bitewna w świecie Warhammera. W tym ogromnym wszechświecie nie brakuje bohaterów i legendarnych postaci, które walczą ze złymi siłami Chaosu. Korzystając z wysokiej jakości modeli, możesz wcielić się w generała i poprowadzić armię do zwycięstwa!
Wydawca:
Games Workshop
174,95

Dostępna 1 sztuka w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka jutro


Dostawa (Poczta Polska) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Zestaw Daughters of Khaine - Melusai pozwala na złożenie 5 figurek, w tym dowódcę jednostki w unikatowej, ozdobionej klejnotami masce. Każda z miniatur wyposażona jest w ciężką broń drzewcową, która idealnie nada się do przebijania pancerza i żeber.

Age of Sigmar to fantastyczna gra bitewna w świecie Warhammera. W tym ogromnym wszechświecie nie brakuje bohaterów i legendarnych postaci, które walczą ze złymi siłami Chaosu. Korzystając z wysokiej jakości modeli, możesz wcielić się w generała i poprowadzić armię do zwycięstwa!

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • plastikowe elementy do samodzielnego złożenia i pomalowania
  • plastikowe podstawki
  • instrukcja złożenia
Waga:
200 g
Kod producenta:
85-20

Recenzje

5.00
na podstawie 2 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Warhammer Age of Sigmar: Daughters of Khaine - MelusaiWszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie