Warhammer Age of Sigmar: Fyreslayers - Hearthguard

Niezwykle potężna elita wojowników
1 opinia
  • wydanie angielskie
Fyreslayers - Hearthguard zawsze przybywają jako pierwsi, gdy zagrzmią dźwięki bitewnych rogów. Przepełnieni płomienną determinacją gotowi są zesłać prawdziwy gniew na swych wrogów. Obrońcy Ojca Runów i jego synów dzierżą broń zdolną do przebicia najtwardszych pancerzy Chaosu. Pudełko zawiera 5 modeli tych potężnych wojowników, których możesz uzbroić w Berzerker Broadaxe, Magmapike lub Flamestrike Poleaxe. Age of Sigmar to fantastyczna gra bitewna w świecie Warhammera. W tym ogromnym wszechświecie nie brakuje bohaterów i legendarnych postaci, które walczą ze złymi siłami Chaosu. Korzystając z wysokiej jakości modeli, możesz wcielić się w generała i poprowadzić armię do zwycięstwa!
Wydawca:
Games Workshop
124,95

Dostępna 1 sztuka w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka jutro


Dostawa (Poczta Polska) już od 12 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Fyreslayers - Hearthguard zawsze przybywają jako pierwsi, gdy zagrzmią dźwięki bitewnych rogów. Przepełnieni płomienną determinacją gotowi są zesłać prawdziwy gniew na swych wrogów. Obrońcy Ojca Runów i jego synów dzierżą broń zdolną do przebicia najtwardszych pancerzy Chaosu.

Pudełko zawiera 5 modeli tych potężnych wojowników, których możesz uzbroić w Berzerker Broadaxe, Magmapike lub Flamestrike Poleaxe.

Age of Sigmar to fantastyczna gra bitewna w świecie Warhammera. W tym ogromnym wszechświecie nie brakuje bohaterów i legendarnych postaci, które walczą ze złymi siłami Chaosu. Korzystając z wysokiej jakości modeli, możesz wcielić się w generała i poprowadzić armię do zwycięstwa!

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • plastikowe elementy do samodzielnego złożenia i pomalowania
  • plastikowe podstawki
  • instrukcja złożenia
Waga:
200 g
Kod producenta:
84-24

Recenzje

5.00
na podstawie 1 oceny

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Warhammer Age of Sigmar: Fyreslayers - HearthguardWszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie