Komentarze do produktu: Metro (edycja polska)

Budowa paryskiego metra


Patrycja Przybył [ dodano: 19.12.2010 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Świetna zabawa, niesamowicie proste reguły, aż jedna kartka A4 pomieściła je wszystkie :),
gra spełniła wszystkie moje wymagania, gramy w nią prawie codziennie, i zawsze plansza po zakończeniu wygląda inaczej, rozgrywka z ograniczeniem czasowym wzmaga emocje i pozwala na przyciśnięcie nie skupionego gracza, po prostu szybko i na temat, polecam w szczególności dla graczy którzy lubią kombinować, bo w tej grze to nie cuduje ten nie wygrywa, sama zauważyłam, że by wygrać naprawdę fajną przewagą, trzeba uśpić czujność gracza skupiając jego uwagę na jego krótkich trasach, a przy okazji utworzyć piękną swoją, długą. maksymalna punktacja jaką udało mi się uzyskać za jednym razem to 46 punktów.
pozdrawiam, polecam
0
Rafał Narajczyk [ dodano: 30.01.2010 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Skromnie wydana, ale nie to się w niej liczy. Daje możliwość działania na różne sposoby - agresywnie lub pasywnie. Sprawdza się w wielu konfiguracjach - dla 2 osób jest bardziej pasywna - skupiamy się na budowie swojego, dla większej ilości - trzeba ogarnąć działania innych graczy i przeszkadzanie jest wtedy dobrą taktyką. Polecam szczerze!
0
Łukasz Rygało [ dodano: 15.09.2009 ]
Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt
Znakomity pomysł na wieczór w gronie przyjaciół - przetestowałem rozgrywkę na 2, 3 i 4 osoby, a przecież może ich grać do sześciu! Reguły bardzo proste, ale strategia - już nie... Polecam rozgrywkę w wersji z kilkoma (2-3) kafelkami na ręku!
0
Łukasz Bonifaciuk [ dodano: 27.08.2009 ]
Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt
Dobra gra logiczna z elementami współzawodnictwa. Wykonanie jest solidne, ale nie wystrzałowe, jak w przypadku wielu nowych gier planszowych. Zasady są proste, a reszta to Wasz umysł.
0
Łukasz Woźniak [ dodano: 06.04.2009 ]
Metro lepsze niż Carcassonne!
W Metrze każdy element jest zrobiony w taki sposób, że pasuje w każdym miejscu, tylko nie wszędzie opłaca się go wstawić i tu potrzeba strategicznego kombinowania.
Gra wydaje się być losowa, ale grałem z różnymi przeciwnikami i zawsze wygrywałem, bo trzymałem się określonej strategii.
Gra jest prosta, szybka, ale bardzo fajna!
0
Weteran
Krzysztof Pęcherski [ dodano: 07.03.2009 ]
Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt
Metro zamówiłem z dostawą przesyłką kurierską, więc w przeciągu 3 dni od zamówienia już mogłem rozpocząć grę.

Jest to prosta gra strategiczna, gdzie ustawiasz tory metra. Łatwe zasady pozwalają w nią grać z osobami, które rozpoczynają przygodę z planszówkami. Czas tłumaczenia zasad zajmuje dosłownie kilka minut.

W grze dużą rolę odgrywa element losowości, gdyż kartoniki z torami losujesz i od tego co w tę sposób wyciągniesz zależy jak zagrasz. Trzeba czasem pokombinować czy bardziej się opłaca szybciej zamknąć trasę innego gracza czy może lepiej przedłużyć swoją.

Dużym plusem jest krótki czas rozgrywki ok. 30 minut, ale zależy on od czasu kładzenia poszczególnych elementów może się okazać, że z niektórymi myślicielami rozgrywka może zająć dłużej niż godzinę.

Oceniam ją na 4, gdyż jak dla mnie jest chyba trochę za prosta i losowość ma czasem za duży wpływ na wynik.
0
dodaj swój komentarz
© 2003-2020 REBEL.pl
sklep@rebel.pl