Komentarze do produktu: Elfenland


Alan91 [ dodano: 23.02.2015 ]
Bardzo proste zasady, bajkowa konwencja i ciekawe rozwiązanie mechaniki - oto przepis na Spiel des Jahres ;) Emocjonująca, wciągająca, a zawsze i nieco zmuszająca do myślenia.
1
Monika Śmiałkowska [ dodano: 09.12.2013 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Gdybym mogła dałabym tej grze jeszcze więcej. To gra wydaje mi się podobna do Wsiąść do pociągu, tyle że w tym przypadku poruszamy się np. na dziku. Gra ma bardzo proste zasady a jest bardzo emocjonująca, na początku grałam w tą grę online i się w niej zakochałam. Teraz mam już wersję planszową i nie mogę się doczekać rozgrywek w gronie znajomych. Gra familijna, ładnie wydana, do wytłumaczenia każdemu nawet najbardziej opornemu, tematyka niby dziecinna, ale nie tylko dla dzieci jak się okazuje. Bardzo polecam.
Pozdrawiam
2
Radosław Dolecki [ dodano: 23.05.2011 ]
Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt
Bardzo sympatyczna gra (SDJ 1998). Jest ładnie wykonana, a reedycja ma przyjemnie tradycyjny wygląd. Reguły są średnio złożone, można je też nieco uprościć na potrzeby gry z dziećmi (np. pominąć karawany). Instrukcja polska jest OK, ale parę potknięć ma, w jednym przypadku musiałem sięgnąć do angielskiej by wyjaśnić pewną wątpliwość. Nie jest tania, ale warta swojej ceny. Polecam.
0
dodaj swój komentarz
© 2003-2020 REBEL.pl
sklep@rebel.pl