Komentarze do produktu: Carcassonne Big Box 3 (edycja angielska)


Jacek Blacharski [ dodano: 28.02.2013 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Kupione na prezent - sam posiadam własną wersję. Polecam zarówno dla starszych jak i młodszych.
1
Paulina Olszewska [ dodano: 17.11.2012 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Gra idealna dla całej rodziny:) (Mi się udało wciągnąć mamę i tatę) . oraz dla grupy przyjaciół. Jak a mnie bez wad, bardzo wciąga.. .
0
Wojciech Kałas [ dodano: 05.09.2012 ]
Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt
Po 6 miesiącach mogę stwierdzić, że kupno zestawu było dobrym posunięciem. Bardzo dużą zaletą jest wspaniale zorganizowane pudełko w którym elementy poszczególnych dodatków się nie mieszają. Co do samej gry - gwarantuje dobrą zabawę dla dorosłych i dzieci przed długi czas.
Niewielkim minusem są błędy w polskiej instrukcji.
Polecam samą grę Carcassonne a szczególnie edycję z dodatkami.
Realizacja zamówienia - jak zwykle w Rebelu - super szybko i bez jakichkolwiek problemów.
0
Pawel G [ dodano: 15.07.2012 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Chciałbym zwrócić uwagę na to, że taki big box jest zakupem bardzo opłacalnym. Gdyby kupować dodatki oddzielnie, to wydatek łącznie wyszedłby bardzo duży. A tak wszystkie najlepsze dodatki ma się od razu, w rozsądnej cenie.

Sama gra jest jak najbardziej fajna, sprawdza się zarówno w 2 osoby, jak i w większym gronie. Głównie gramy w wersję dwuosobową i spokojnie mogę ją polecić. Można grać agresywnie (odbierając punkty przeciwnikowi) jak i spokojnie (rozbudowując się) więc gra spodoba się zarówno osobom nastawionym na walkę jak i tym które preferują spokojniejszą rozrywkę.
0
Maciej [ dodano: 12.07.2012 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Naprawdę fajna rodzinna gra. Tym bardziej, iż zawiera dużo rozszerzeń co uatrakcyjnia rozgrywkę. Każda partia jest inna, w każdej można przyjmować różne strategie, no i dostarcza spooorych emocji. Osobiście polecam :)
0
Joanna [ dodano: 23.06.2012 ]
Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt
Carcassonne to dobra, familijna gra. Zdecydowaną zaletą jest niedługi czas rozgrywki i bardzo proste zasady. Sprawia to, że Carcassonne nadaje się świetnie na krótką przerwę między innymi (cięższymi) tytułami.
0
Kuba [ dodano: 22.06.2012 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Szybka wysyłka. Na moją prośbę otrzymałem też instrukcje w PDF.
Świetna gra, wykorzystujemy tylko dwa pierwsze dodatki ale po kolei będziemy włączać do gry kolejne.
0
Katarzyna Adamiak [ dodano: 13.04.2012 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Carcassonne jest bardzo fajną grą zarówno dla dwóch osób jak i całej rodziny. Losując karty z fragmentami terenu tworzymy mapę, która jest niepowtarzalna.
Z każdą nową rozgrywką tworzymy nową i niepowtarzalną mapę. Połączywszy z różnymi dodatkami gra robi się ciekawsza:)
0
Nocny Marek
Paweł i Marzenka [ dodano: 10.02.2012 ]
Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt
Gra rewelacyjna! Doskonale bawią się wszyscy - młodzi, średni i starsi gracze. Wydanie z kilkoma dodatkami znacznie ułatwia sprawę przedłużenia zabawy a co najważniejsze wychodzi po prostu taniej. Polecam zawczasu dokupić dodatku Hrabia, król i rzeka, aby potem nie okazało się, że nie można dostać na rynku :).

Największym minusem jest.... pudełko. Rzeczywiście ogromne ale całkowicie nieprzemyślane. Niby wszystko opisane i podzielone na dodatki ale przy przekręceniu na bok kafelki wypadają z przegródek i powstaje okropny bałagan. W naszym odczuciu nabiło to również cenę (wyprodukowanie + transport) Zajmuje mnóstwo miejsca a wszystkie elementy gry przy dobrym rozplanowaniu można było zmieścić w pudełku podstawowej gry.

Żałujemy, że nie zaczekaliśmy na zgniecionego Big Boxa tańszego o 30 zł, który pojawił się w ofercie dosłownie 4 dni po naszym zakupie.
0
Marek Grądzki [ dodano: 08.02.2012 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Kapitalna gra!!! Polecam Carcassone absolutnie każdemu, niezależnie od wieku i planszówkowego doświadczenia. Graj jest fantastyczną, a to wydanie wprost przytłacza wielkością - nie sądziłem, że planszówki wydają w takich rozmiarach :) Liczba dodatków w wydaniu i możliwość łączenia ich w dowolny sposób zapewnia na setki godzin zabawę, która prędko się nie znudzi.
0
Tomasz Kamiński [ dodano: 02.02.2012 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Duży zestaw Carcassone pozwala na wiele godzin zabawy, a poprzez wykorzystanie różnych kombinacji dodatków możemy sprawić, że każda partia będzie unikalna.

Co do wydania - kafelki z każdego dodatku posiadają oznaczenia pozwalające na ich łatwe segregowanie (podobnie jak to miejsce w wypadku polskich wydań ostatnich dodatków), a pudełko posiada osobne wpraski na każdy dodatek.

Co do wysyłki jak zwykle z Rebel, gra była na drugi dzień.
0
Aneta Ługowska [ dodano: 27.01.2012 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Najlepsza gra w jaką kiedykolwiek grałam, polecam wszystkim, zarówno na imprezę ze znajomymi jak i długie zimowe wieczory spędzone w domu :)
0
Tomasz Wechterowicz [ dodano: 21.08.2011 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Dałem ideał, choć gra ma pewne wady, ale moim zdaniem obecna ocena jest za niska, dlatego chciałem ją podnieść. Gra naprawdę bardzo dobra i prosta. daje dużo radości. Gramy całą rodziną i nie żałuję wydanych 200 zł. Niektóre dodatki co prawda trochę psują zabawę zbyt szybkim nabijaniem punktów, lub agresywnym zdejmowaniem z planszy pionków, ale można sobie samemu zdecydować z jakich zasad w rozgrywce skorzystamy. a dodatkowe klocki z dodatków zawsze jednak urozmaicają rozgrywkę dając wiele nowych możliwości rozbudowy dróg czy miast. Gra się spodobała i mam zamiar dokupić następne dodatki. Gra mimo bardzo prostym zasadom daje wiele możliwości kombinacji i wręcz strategicznego rozbudowywania miast czy dróg. A kombinacje z farmami potrafią naprawdę namieszać. Dawno nie grałem w tak fajną grę. Polecam wszystkim.
0
Łukasz [ dodano: 15.06.2011 ]
Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt
Ogromne pudło z ładnie wydzielonymi przegródkami. Całość wykonana na wysokim poziomie. Gra wciąga na długo i daje dużo emocji i uśmiechu, czasem gniewu.
0
Tester
Artur Lemański [ dodano: 01.04.2011 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Nie byłem przygotowany na aż tak duże pudło, no ale cóż Big Box ;) w środku sporo miejsca na wszystko, uporządkowane, poukładane. Brak mi woreczka na pola, takiego jak jest w jednym z dodatków osobno. Tak poza tym wszystko ok :)
0
szaleniec z Kępna [ dodano: 01.04.2011 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Witam!
Na początku chylę głowę zespołowi Rebel bo wykonują bardzo dobrze swoją robotę! Paczki zawsze przychodzą szybciej niż by się spodziewało:) Solidnie opakowane i do tego świetny kontakt z zespołem:)

Już po odpakowaniu paczki byłem w szoku bo pudło z grą robi niesamowite wrażenie:)
A sam środek idealnie przemyślany! Jest miejsce na każdy dodatek z osobna więc nie trzeba wyszukiwać za każdym razem w co grać tylko można dobierać sobie dodatki wedle swojego uznania:)

Jestem dopiero na etapie czytania instrukcji i szczerze powiem że zagrałem dopiero raz i to w podstawową wersję ale już wiem że gra będzie dostarczać przyjemności jeszcze na wiele wiele godzin:)
Bo jest wiele dodatków które odpowiednio po kolei komplikują rozgrywkę ale o to właśnie chodzi prawda?:)
A samo wykonanie elementów jest świetne i jeszcze tyle dodatków to po prostu trzeba mieć:) Bo przy zakupie dużego pudła zaoszczędza się jakieś 100 zł albo i więcej:)

Aha jednym maluśkim minusikiem są małe błędy w polskiej instrukcji, ale i to idzie przełknąć;)

Z całym experiencem jaki zdobyłem do tej poryw grach planszowych na prawdę polecam ten produkt :D
0
Paulina Olszewska [ dodano: 25.12.2010 ]
Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt
Jak dla mnie świetna gra , w jednym dużym pudle gra = kilka dodatków, bomba;) Carcassonne jest fajną grą rodzinną, ale sprawdza się dla dwóch osób:) Warta swej cenny. Jeden mankament brak polskiej instrukcji.
0
Tomasz Kaniak [ dodano: 15.12.2010 ]
Oceniam produkt na: 3 - w porządku, bez rewelacji
Dzień dobry,

Do samej gry nie mam zastrzeżeń, ale mam prośbę jeżeli maja państwo instrukcje w języku polskim / w formie elektronicznej/ prosił bym o wysłanie na mój adres mailowy.

Z poważaniem
Tomasz Kaniak
0
dodaj swój komentarz
© 2003-2020 REBEL.pl
sklep@rebel.pl