Archipelago: War & Peace

Poczuj wpływ wojny!
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  (0)
 • 2 - 5 osób
 • wydanie angielskie
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Archipelago.
Archipelago
Archipelago to niezwykła gra o negocjacjach, handlu i odkryciach. Uczestnicy rozgrywki kontrolują konkurujące ze sobą europejskie mocarstwa podczas eksploracji archipelagu Karaibów. Odkrywają nowe terytoria, pozyskują rozmaite towary, by wykorzystać je na miescu lub sprzedać w Europie, a także budują targowiska, miasta, świątynie i porty, prowadzą między sobą negocjacje (niekiedy także decydując się na zdradę sojuszników), a wszystko po to, by zrealizować swoje sekretne cele i zdemaskować cele rywali. Archipelago: War & Peace to dodatek do gry Archipelago, którą stworzył uznany projektant Christophe Boelinger. Do tej solidnej gry ekonomicznej dodano 20 kart postaci i 20 kart rozwoju (składające się na 40 kart ewolucji), które wprowadzają do gry więcej agresywnego grania, interakcji oraz klimat prawdziwej, bezprecedensowej wojny. Poczuj wpływ wojny!
Autor:
Christophe Boelinger
Wydawca:
Ludically
8995

store

Dostępne 3 sztuki w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Wysyłka jutro


Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Archipelago to niezwykła gra o negocjacjach, handlu i odkryciach.

Uczestnicy rozgrywki kontrolują konkurujące ze sobą europejskie mocarstwa podczas eksploracji archipelagu Karaibów. Odkrywają nowe terytoria, pozyskują rozmaite towary, by wykorzystać je na miescu lub sprzedać w Europie, a także budują targowiska, miasta, świątynie i porty, prowadzą między sobą negocjacje (niekiedy także decydując się na zdradę sojuszników), a wszystko po to, by zrealizować swoje sekretne cele i zdemaskować cele rywali.

Archipelago: War & Peace to dodatek do gry Archipelago, którą stworzył uznany projektant Christophe Boelinger. Do tej solidnej gry ekonomicznej dodano 20 kart postaci i 20 kart rozwoju (składające się na 40 kart ewolucji), które wprowadzają do gry więcej agresywnego grania, interakcji oraz klimat prawdziwej, bezprecedensowej wojny.

Poczuj wpływ wojny!

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:


Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie