Bierki XXL

Klasyczna zabawa na większą skalę!
Podziel się swoją opinią
  • 2 - 6 osób
  • od 4 lat
  • 10 - 30 minut
  • wydanie polskie
Bierki XXL wykonane są z drewna i liczą 38 cm. Zapakowane są w poręczną tubę, dzięki czemu możesz je zabrać gdziekolwiek zechcesz. Jest to gra, która ćwiczy zręczność, spostrzegawczość oraz zwiększa koordynację ruchową. Docenią ją zarówno dzieci, jak i dorośli. Zabawa polega na zbieraniu po kolei rozsypanych na stole różnokolorowych, drewnianych patyczków w taki sposób, aby nie poruszyć innych leżących na stole. Gdy niechcący poruszymy inne elementy, kolejka przechodzi na naszego rywala. Celem rozgrywki jest zebranie jak największej ilości patyczków.
Wydawca:
Mikado
14,95

Dostępnych 5 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka dzisiaj


Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Bierki XXL wykonane są z drewna i liczą 38 cm. Zapakowane są w poręczną tubę, dzięki czemu możesz je zabrać gdziekolwiek zechcesz.

Jest to gra, która ćwiczy zręczność, spostrzegawczość oraz zwiększa koordynację ruchową. Docenią ją zarówno dzieci, jak i dorośli.

Zabawa polega na zbieraniu po kolei rozsypanych na stole różnokolorowych, drewnianych patyczków w taki sposób, aby nie poruszyć innych leżących na stole. Gdy niechcący poruszymy inne elementy, kolejka przechodzi na naszego rywala. Celem rozgrywki jest zebranie jak największej ilości patyczków.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • drewniane bierki
Waga:
200 g


Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Bierki XXL

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie

Jeśli podoba Ci się ten produkt, polecamy również

Bierki

Bierki