Boss Monster: Następny Poziom

Teraz możesz niszczyć bohaterów z jeszcze większą furią i impetem!
4 opinie
  • 2 - 4 osoby
  • od 13 lat
  • ok. 30 minut
  • wydanie polskie
Oto nadszedł! Wyczekiwany przez wszystkich fanów rozpixelowanych planszówek - Boss Monster: Następny Poziom! Czyli niezależna kontynuacja znakomitej gry karcianej Boss Monster, inspirowanej komputerowymi klasykami. Wciel się w rolę złoczyńcy rodem z gier wideo, zostań jednym z 12 bossów, zbuduj straszliwe komnaty pułapek i potworów, rzucaj potężne legendarne czary i zmierz się z nowymi wyzwaniami, jakie postawią przed Tobą mroczni (i hybrydowi) bohaterowie! Boss Monster: Następny Poziom możesz połączyć z podstawową grą, by otrzymać jeszcze mroczniejszą i zabawniejszą mieszankę!
Autor:
Johnny O'Neal, Chris O'Neal
Wydawca:
Trefl Joker Line
89,95

Dostępna 1 sztuka w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka dzisiaj


Dostawa (Poczta Polska) już od 12 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Oto nadszedł! Wyczekiwany przez wszystkich fanów rozpixelowanych planszówek - Boss Monster: Następny Poziom! Czyli niezależna kontynuacja znakomitej gry karcianej Boss Monster, inspirowanej komputerowymi klasykami.

Wciel się w rolę złoczyńcy rodem z gier wideo, zostań jednym z 12 bossów, zbuduj straszliwe komnaty pułapek i potworów, rzucaj potężne legendarne czary i zmierz się z nowymi wyzwaniami, jakie postawią przed Tobą mroczni (i hybrydowi) bohaterowie!

Boss Monster: Następny Poziom możesz połączyć z podstawową grą, by otrzymać jeszcze mroczniejszą i zabawniejszą mieszankę!

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 160 kart (w tym 12 nowych bossów!)
  • instrukcja
  • skrót zasad
Waga:
470 g


Recenzje


Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie