Carnegie: Dodatek nr 1

4 moduły, mnóstwo nowych opcji
Podziel się swoją opinią
 • 1 - 4 osoby
 • od 14 lat
 • ok. 120 minut
 • wydanie polskie
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Carnegie (edycja polska).
Carnegie (edycja polska)
Ciesz się jeszcze większą różnorodnością rozgrywek i asymetrycznymi warunkami początkowymi, rozbuduj swoją firmę o ciekawe i jakże potrzebne działy i przekaż zgromadzone środki na zupełnie nowe cele charytatywne! Carnegie: Dodatek nr 1 to rozszerzenie wprowadzające 4 całkowicie niezależne moduły, które możesz wprowadzić do swojej gry pojedynczo lub połączyć je wszystkie, by cieszyć się mnogością nowych elementów. Nowy początek zawiera notes licytacji, który pozwala na dostosowanie początkowych zasobów oraz wybranie pierwszego gracza, dzięki czemu dodaje rozgrywce asymetryczności.  Nowe działy wprowadzają 32 nieznane dotąd pomieszczenia (po 2 z 16 rodzajów) z zupełnie nowymi efektami i strategicznymi możliwościami. Nowe darowizny to 4 kafelki, którymi możemy przykryć dowolną sekcję darowizn na planszy głównej. To nic innego jak zupełnie nowe okazje do zdobycia punktów, zmieniające nasze podejście do kolejnych partii. Oprócz tego instrukcja opisuje 3 zasady opcjonalne, które pozwolą dodatkowo urozmaicić rozgrywki. Czym jest Carnegie? To wielowymiarowa gra strategiczna inspirowana życiem i pracą jednego z amerykańskich potentatów przemysłowych – Andrew Carnegiego. Był on nie tylko jednym z najbogatszych ludzi na świecie, lecz także filantropem i dobroczyńcą, który przekazał sporą część swego majątku na cele społeczne. Podczas rozgrywek my również będziemy zarządzać pracownikami, inwestować w nieruchomości, produkować towary oraz rozwijać łańcuchy transportowe na terenie całych Stanów Zjednoczonych. A to wszystko w ograniczonej liczbie tur, która zmusi nas do budowania przemyślanych strategii.
Autor:
Xavier Georges
Ilustracje:
Ian O'Toole
Wydawca:
Rebel
39,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Ciesz się jeszcze większą różnorodnością rozgrywek i asymetrycznymi warunkami początkowymi, rozbuduj swoją firmę o ciekawe i jakże potrzebne działy i przekaż zgromadzone środki na zupełnie nowe cele charytatywne! Carnegie: Dodatek nr 1 to rozszerzenie wprowadzające 4 całkowicie niezależne moduły, które możesz wprowadzić do swojej gry pojedynczo lub połączyć je wszystkie, by cieszyć się mnogością nowych elementów.

 • Nowy początek zawiera notes licytacji, który pozwala na dostosowanie początkowych zasobów oraz wybranie pierwszego gracza, dzięki czemu dodaje rozgrywce asymetryczności. 
 • Nowe działy wprowadzają 32 nieznane dotąd pomieszczenia (po 2 z 16 rodzajów) z zupełnie nowymi efektami i strategicznymi możliwościami.
 • Nowe darowizny to 4 kafelki, którymi możemy przykryć dowolną sekcję darowizn na planszy głównej. To nic innego jak zupełnie nowe okazje do zdobycia punktów, zmieniające nasze podejście do kolejnych partii.
 • Oprócz tego instrukcja opisuje 3 zasady opcjonalne, które pozwolą dodatkowo urozmaicić rozgrywki.

Czym jest Carnegie?

To wielowymiarowa gra strategiczna inspirowana życiem i pracą jednego z amerykańskich potentatów przemysłowych – Andrew Carnegiego. Był on nie tylko jednym z najbogatszych ludzi na świecie, lecz także filantropem i dobroczyńcą, który przekazał sporą część swego majątku na cele społeczne. Podczas rozgrywek my również będziemy zarządzać pracownikami, inwestować w nieruchomości, produkować towary oraz rozwijać łańcuchy transportowe na terenie całych Stanów Zjednoczonych. A to wszystko w ograniczonej liczbie tur, która zmusi nas do budowania przemyślanych strategii.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • notes do licytacji
 • 32 żetony działów
 • 4 kafelki nowych darowizn
 • instrukcja
Waga:
300 g
Instrukcja i inne pliki:


Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Carnegie: Dodatek nr 1

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie