Conflict of Heroes: Price of Honour

Poland 1939
8 opinii
  • 2 - 4 osoby
  • od 13 lat
  • 60 - 180 minut
  • wydanie angielskie
1 września 1939 roku, we wczesnych godzinach porannych wojska niemieckie uderzyły na Polskę na całej długości granicy. Mimo zaciętego oporu, mobilne formacje dywizji pancernych silnie wspierane przez Luftwaffe zdołały przełamać linie obronne. 17 września na wschodnie rubieże Polski uderza Amia Czerwona, wypełniając tym samym ustalenia paktu Ribbentrop-Mołotow. Price of Honour to rozszerzenie pozwalające rozegrać najważniejsze wydarzenia kampanii wrześniowej II wojny światowej. Nie jest to samodzielna gra, do korzystania z tego zestawu wymagana jest jedna z gier podstawowych: Awakening the Bear lub Storm of Steel. Conflict of Heroestm to wyjątkowa nowa seria szybkich planszowych symulacji, które przedstawiają rozwój nowoczesnej taktyki na poziomie oddziału i plutonu, począwszy od drugiej wojny światowej, aż po współczesne konflikty w Bośni, Iraku oraz Afganistanie. Conflict of Heroes łączy w sobie elegancję uproszczonych zasad eurogier z głębią strategicznych gier wojennych. Seria pozwala w doskonały sposób poznać oraz przećwiczyć taktykę wojenną na poziomie kompanii.
Autor:
Uwe Eickert, Michał Ozon
Wydawca:
Academy Games
219,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

1 września 1939 roku, we wczesnych godzinach porannych wojska niemieckie uderzyły na Polskę na całej długości granicy.

Mimo zaciętego oporu, mobilne formacje dywizji pancernych silnie wspierane przez Luftwaffe zdołały przełamać linie obronne. 17 września na wschodnie rubieże Polski uderza Amia Czerwona, wypełniając tym samym ustalenia paktu Ribbentrop-Mołotow.

Price of Honour to rozszerzenie pozwalające rozegrać najważniejsze wydarzenia kampanii wrześniowej II wojny światowej. Nie jest to samodzielna gra, do korzystania z tego zestawu wymagana jest jedna z gier podstawowych: Awakening the Bear lub Storm of Steel.

Conflict of Heroestm to wyjątkowa nowa seria szybkich planszowych symulacji, które przedstawiają rozwój nowoczesnej taktyki na poziomie oddziału i plutonu, począwszy od drugiej wojny światowej, aż po współczesne konflikty w Bośni, Iraku oraz Afganistanie. Conflict of Heroes łączy w sobie elegancję uproszczonych zasad eurogier z głębią strategicznych gier wojennych. Seria pozwala w doskonały sposób poznać oraz przećwiczyć taktykę wojenną na poziomie kompanii.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 2 plansze
  • 210 dużych żetonów jednostek
  • 2 karty pomocy
  • 32 stronicowa opisująca 16 scenariuszy
  • instrukcja
Waga:
1,7 kg
Kod producenta:
AYG5003


Recenzje

4.88
na podstawie 8 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Conflict of Heroes: Price of HonourNajbardziej przydatne recenzje

Cezary Domalski

Liczba recenzji: 8

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Pierwszy dodatek do serii "Conflict of Heroes", przedstawiający zmagania w trakcie kampanii wrześniowej. Jakościowo nie ma zastrzeżeń - wysoki standard wydawniczy Academy Games został tu również podtrzymany. Dobór scenariuszy to zasługa autora dodatku, Michała 'ozy" Ozona, który wykonał kawał dobrej roboty, przekładający się na znakomitą jego grywalność. Scenariusze są zbalansowane, zróżnicowane i posiadają wysoki stopień regrywalności, dzięki czemu każda rozgrywka jest niepowtarzalna. Minusem jest fakt, że "Price of Honour" jest dodatkiem niesamodzielnym, gdyż nie ma w nim kart, żetonów uszkodzeń oraz całej reszty zetonów pomocniczych. Jest to jedyny minus, więc wydaje mi się, że jest to pozycja godna polecenia.
Rebel solidny jak zawsze - od sposobu zapakowania przesyłki, poprzez czas realizacji zamówienia, do satysfakcji z otrzymanego produktu.


Bogg

Liczba recenzji: 35

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Rewelacja, jak cała gra. A dla Polaka - wręcz obowiązkowy zakup. Polecam.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Rafał

Liczba recenzji: 62

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Dobry, solidny produkt

Bardzo dobry dodatek! Jeżeli skusiłeś się na podstawkę i jesteś z niej zadowolony, na pewno nie będziesz żałował pieniędzy wydanych na rozszerzenie.Wszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie