Cthulhu Fluxx

Najbardziej szalona z wszystkich Fluxxów!
9 opinii
  • 2 - 6 osób
  • od 13 lat
  • ok. 30 minut
  • wydanie angielskie
Cthulhu Fluxx to zwariowana gra karciana, opowiadająca o Badaczach Tajemnic dokonujących przerażających odkryć i zmagających się z wszechogarniającym szaleństwem. Tym oto sposobem niezwykła seria karcianek wkracza w świat Mitów Cthulhu! Założenia są niemal identyczne, jak w innych karciankach serii Fluxx, a więc rozgrywka toczy się według zasad, które nieustannie ulegają zmianie! Zaczyna się bardzo prosto, od jednej podstawowej reguły: w turze każdego gracza należy pociągnąć jedną kartę i zagrać jedną kartę. Szybko jednak, wraz z kolejnymi kartami reguł zasady stają się bardziej zagmatwane. Zmieniają się zarówno reguły, jak i cel, którego osiągnięcie pozwoli cieszyć się zwycięstwem! Czy zdołasz przechytrzyć rywali w tej oryginalnej, przezabawnej i zwariowanej karciance?
Autor:
Keith Baker
Wydawca:
Looney Labs
6500

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Cthulhu Fluxx to zwariowana gra karciana, opowiadająca o Badaczach Tajemnic dokonujących przerażających odkryć i zmagających się z wszechogarniającym szaleństwem. Tym oto sposobem niezwykła seria karcianek wkracza w świat Mitów Cthulhu!

Założenia są niemal identyczne, jak w innych karciankach serii Fluxx, a więc rozgrywka toczy się według zasad, które nieustannie ulegają zmianie!

Zaczyna się bardzo prosto, od jednej podstawowej reguły: w turze każdego gracza należy pociągnąć jedną kartę i zagrać jedną kartę. Szybko jednak, wraz z kolejnymi kartami reguł zasady stają się bardziej zagmatwane.

Zmieniają się zarówno reguły, jak i cel, którego osiągnięcie pozwoli cieszyć się zwycięstwem! Czy zdołasz przechytrzyć rywali w tej oryginalnej, przezabawnej i zwariowanej karciance?

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Waga:
190 g


Recenzje

4.56
na podstawie 9 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Cthulhu FluxxNajbardziej przydatne recenzje

LukePL

Liczba recenzji: 263

Szybka (zazwyczaj) karcianka ze zmiennymi zasadami.


Maxio1982

Liczba recenzji: 411

2/5 OCENA: "Cthulhu Fluxx"(ENG) - to bardzo przyjemna gra, która może trwać dwie minuty, ale może i się nieco przeciągnąć. Nawet do pół godziny. Gra jest szybka oraz dość prosta. Mamy tu też element zmiennych zasad. Gra jednak czasem nieprzyjemnie się dłuży i ma sporo wad. Dla mnie kiepska pozycja i tylko taka ocena ...


Mateusz

Liczba recenzji: 3

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Znakomita gra, zdecydowanie polecam. Można spędzić przy niej wiele miłych chwil. Na początku trochę wolno idzie gra, ponieważ gracze dopiero poznają karty. Już prze 3, 4 rozdaniu gra się płynnie. Jest mnóstwo sytuacji w których można zaskoczyć przeciwnika. Mnie osobiście podoba się motyw, że wszyscy mogą przegrać, i to gra wygrywa:DWszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie

Jeśli podoba Ci się ten produkt, polecamy również

Pirate Fluxx

Pirate Fluxx