Cthulhu Fluxx

Najbardziej szalona z wszystkich Fluxxów!
9 opinii
  • 2 - 6 osób
  • od 13 lat
  • ok. 30 minut
  • wydanie angielskie
Cthulhu Fluxx to zwariowana gra karciana, opowiadająca o Badaczach Tajemnic dokonujących przerażających odkryć i zmagających się z wszechogarniającym szaleństwem. Tym oto sposobem niezwykła seria karcianek wkracza w świat Mitów Cthulhu! Założenia są niemal identyczne, jak w innych karciankach serii Fluxx, a więc rozgrywka toczy się według zasad, które nieustannie ulegają zmianie!Zaczyna się bardzo prosto, od jednej podstawowej reguły: w turze każdego gracza należy pociągnąć jedną kartę i zagrać jedną kartę. Szybko jednak, wraz z kolejnymi kartami reguł zasady stają się bardziej zagmatwane.Zmieniają się zarówno reguły, jak i cel, którego osiągnięcie pozwoli cieszyć się zwycięstwem! Czy zdołasz przechytrzyć rywali w tej oryginalnej, przezabawnej i zwariowanej karciance?
Autor:
Keith Baker
Wydawca:
Looney Labs
65,00

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Cthulhu Fluxx to zwariowana gra karciana, opowiadająca o Badaczach Tajemnic dokonujących przerażających odkryć i zmagających się z wszechogarniającym szaleństwem. Tym oto sposobem niezwykła seria karcianek wkracza w świat Mitów Cthulhu!
Założenia są niemal identyczne, jak w innych karciankach serii Fluxx, a więc rozgrywka toczy się według zasad, które nieustannie ulegają zmianie!
Zaczyna się bardzo prosto, od jednej podstawowej reguły: w turze każdego gracza należy pociągnąć jedną kartę i zagrać jedną kartę. Szybko jednak, wraz z kolejnymi kartami reguł zasady stają się bardziej zagmatwane.
Zmieniają się zarówno reguły, jak i cel, którego osiągnięcie pozwoli cieszyć się zwycięstwem! Czy zdołasz przechytrzyć rywali w tej oryginalnej, przezabawnej i zwariowanej karciance?

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Waga:
190 g
Kod producenta:
LOO052


Recenzje

4.56
na podstawie 9 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Cthulhu FluxxNajbardziej przydatne recenzje

LukePL

Liczba recenzji: 259

Szybka (zazwyczaj) karcianka ze zmiennymi zasadami.


Maxio1982

Liczba recenzji: 236

2/5 OCENA: "Cthulhu Fluxx"(ENG) - to bardzo przyjemna gra, która może trwać dwie minuty, ale może i się nieco przeciągnąć. Nawet do pół godziny. Gra jest szybka oraz dość prosta. Mamy tu też element zmiennych zasad. Gra jednak czasem nieprzyjemnie się dłuży i ma sporo wad. Dla mnie kiepska pozycja i tylko taka ocena ...


Czincz

Liczba recenzji: 27

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Szybka karcianka do piwka, dla kultystów i tych drugich

plusy:
+Cthulhu
+macki
+obłęd
+pingwiny
+Hastur,Hastur,Hastur ;)

minusy:
dużo tego ale i tak kupować !!!!


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:


Wszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie