Czarne historie: Zabójcza miłość

50 opowieści o zgubnych namiętnościach
Podziel się swoją opinią
  • 2 - bez ograniczeń
  • od 14 lat
  • 2 - 20 minut
  • wydanie polskie
Miłość może być piękna, nawet magiczna, ale ma też swoje ciemne strony. I właśnie o tym jest ta edycja Czarnych historii - o miłości ze wszystkimi jej aspektami. Nie brakuje tu tragicznych losów, a nawet śmiertelnych konsekwencji. Miłość popycha ludzi do granic możliwości, zmusza do podejmowania okrutnych decyzji i popełniania niezrozumiałych czynów. Może przerodzić się w otwartą nienawiść lub zostać zduszona ślepą zazdrością. Nieodwzajemnione uczucie często kończy się szaleństwem. Jednak z drugiej strony jest także prawdziwa miłość, która znosi niekończące się udręki i wiąże się z ogromnym ryzykiem. Wiele zagadek wymyślono, ale niektóre dotyczą postaci z filmu i literatury lub znanych postaci historycznych. Zgadujący powinni rozszyfrować historię, nie trzeba jednak znać całego tła historycznego, tytułów książek czy filmów. Uwaga! czas potrzebny na rozwiązanie zagadki to około 2-20 min. na jedną historię.
Autor:
Elke Vogel
Ilustracje:
Helmut Kollars
Wydawca:
G3
44,95

Dostępne 2 sztuki w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka w poniedziałek


Dostawa (Poczta Polska) już od 12 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Miłość może być piękna, nawet magiczna, ale ma też swoje ciemne strony. I właśnie o tym jest ta edycja Czarnych historii - o miłości ze wszystkimi jej aspektami. Nie brakuje tu tragicznych losów, a nawet śmiertelnych konsekwencji.

Miłość popycha ludzi do granic możliwości, zmusza do podejmowania okrutnych decyzji i popełniania niezrozumiałych czynów. Może przerodzić się w otwartą nienawiść lub zostać zduszona ślepą zazdrością. Nieodwzajemnione uczucie często kończy się szaleństwem. Jednak z drugiej strony jest także prawdziwa miłość, która znosi niekończące się udręki i wiąże się z ogromnym ryzykiem.

Wiele zagadek wymyślono, ale niektóre dotyczą postaci z filmu i literatury lub znanych postaci historycznych. Zgadujący powinni rozszyfrować historię, nie trzeba jednak znać całego tła historycznego, tytułów książek czy filmów.

Uwaga! czas potrzebny na rozwiązanie zagadki to około 2-20 min. na jedną historię.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 50 kart
  • instrukcja


Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Czarne historie: Zabójcza miłość

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie