Dominion: Pieśń nocy

Rozszerz swój świat, dzięki ogromnemu dodatkowi!
1 opinia
 • 2 - 4 osoby
 • od 14 lat
 • ok. 30 minut
 • wydanie polskie
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
To jest samodzielny dodatek.
Można go połączyć z podstawową wersją gry, ale nie jest ona wymagana: Dominion (druga edycja).
Dominion (druga edycja)
Zawsze byłeś nocnym markiem do tego stopnia, że ostatnio zastanawiasz się, czy by nie zostać wampirem. Tylko pomyśl o korzyściach. Nie musiałbyś oglądać się więcej w lustrze, a gdyby ktoś cię o coś poprosił, mógłbyś przemienić się w nietoperza i odpisnąć: Przykro mi, ale w tym stanie nie dam rady. Z drugiej strony takie rozwiązanie ma też pewne wady. Nie potrafisz przestać myśleć o posągu w centrum miasta, który pewnego dnia ożył i odtąd pracuje w tawernie jako barmanka. Sęk w tym, że razem z posągiem ożył cokół, więc biedactwo wszędzie musi skakać! No a kowal? W każdą pełnię księżyca wychodzi z niego istny wilk, co nie byłoby takie złe, gdyby nie zamieniał się w kanapowca rasy chihuahua, gdy księżyc jest sierpem. Z tymi sprawami tak już czasem bywa. Mimo to gdy wciągasz głęboko w płuca nocne powietrze, czujesz, że nie ma wyzwań, którym byś nie sprostał. Pieśń nocy to dodatek do gry Dominion wprowadzający do gry nowe karty, w tym 33 nowe wzory kart Królestwa. Pojawiają się w nim nowe typy kart: karty Nocy, które zagrywa się po fazie zakupu, Pamiątki, zastępujące początkowe karty Miedziaków, karty Losu i Fatum, które dają graczom Łaski i Uroki, i wiele więcej! Do rozgrywki potrzebna jest gra podstawowa, a Pieśń nocy można swobodnie łączyć z dowolnymi dodatkami z serii. 
Autor:
Donald X. Vaccarino
Ilustracje:
Elisa Cella, Garret DeChellis, Radosław Jaszczuk
Wydawca:
IUVI Games
199,95

Dostępnych 48 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka dzisiaj


Dostawa (Poczta Polska) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Zawsze byłeś nocnym markiem do tego stopnia, że ostatnio zastanawiasz się, czy by nie zostać wampirem. Tylko pomyśl o korzyściach. Nie musiałbyś oglądać się więcej w lustrze, a gdyby ktoś cię o coś poprosił, mógłbyś przemienić się w nietoperza i odpisnąć: Przykro mi, ale w tym stanie nie dam rady.

Z drugiej strony takie rozwiązanie ma też pewne wady. Nie potrafisz przestać myśleć o posągu w centrum miasta, który pewnego dnia ożył i odtąd pracuje w tawernie jako barmanka. Sęk w tym, że razem z posągiem ożył cokół, więc biedactwo wszędzie musi skakać! No a kowal? W każdą pełnię księżyca wychodzi z niego istny wilk, co nie byłoby takie złe, gdyby nie zamieniał się w kanapowca rasy chihuahua, gdy księżyc jest sierpem. Z tymi sprawami tak już czasem bywa. Mimo to gdy wciągasz głęboko w płuca nocne powietrze, czujesz, że nie ma wyzwań, którym byś nie sprostał.

Pieśń nocy to dodatek do gry Dominion wprowadzający do gry nowe karty, w tym 33 nowe wzory kart Królestwa. Pojawiają się w nim nowe typy kart:

 • karty Nocy, które zagrywa się po fazie zakupu,
 • Pamiątki, zastępujące początkowe karty Miedziaków,
 • karty Losu i Fatum, które dają graczom Łaski i Uroki,
 • i wiele więcej!

Do rozgrywki potrzebna jest gra podstawowa, a Pieśń nocy można swobodnie łączyć z dowolnymi dodatkami z serii. 

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • 500 kart
 • plastikowa wypraska z przegródkami
 • wkładka z nazwami kart
 • instrukcja
Instrukcja i inne pliki:


Recenzje

5.00
na podstawie 1 oceny

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Dominion: Pieśń nocyWszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie