Drewniane Szachy Turniejowe #8 - Wypalane

Zestaw drewnianych szachów turniejowych o sporych gabarytach
1 opinia
  • 2 osoby
  • od 6 lat
Jest to największy komplet z naszej oferty prawdziwych szachów turniejowych. Zawiera figury szachowe Staunton nr 8 wykonane z drewna grabowego (wysokość króla to 115 mm). Figury mają na spodzie filcowe podkładki, ale są nieobciążone. Składana deska szachowa z buku i brzozy (o wymiarach 550 x 275 x 70 mm) została poddana wypalaniu. Ma zamontowany wewnątrz futerał na figury. Ten komplet szachów został wyprodukowany przez najlepszych rzemieślników z Sunrise Chess & Games - polskiej firmy od 1996 roku zajmującej się produkcją i sprzedażą ręcznie wykonywanych gier drewnianych najwyższej jakości.
Wydawca:
Sunrise Chess & Games
389,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Jest to największy komplet z naszej oferty prawdziwych szachów turniejowych. Zawiera figury szachowe Staunton nr 8 wykonane z drewna grabowego (wysokość króla to 115 mm). Figury mają na spodzie filcowe podkładki, ale są nieobciążone. Składana deska szachowa z buku i brzozy (o wymiarach 550 x 275 x 70 mm) została poddana wypalaniu. Ma zamontowany wewnątrz futerał na figury.

Ten komplet szachów został wyprodukowany przez najlepszych rzemieślników z Sunrise Chess & Games - polskiej firmy od 1996 roku zajmującej się produkcją i sprzedażą ręcznie wykonywanych gier drewnianych najwyższej jakości.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • drewniana kaseta - plansza do gry
  • figury szachowe
Waga:
2,4 kg
Kod producenta:
CH98

Recenzje

5.00
na podstawie 1 oceny

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Drewniane Szachy Turniejowe #8 - WypalaneWszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie