Dungeon Roll

12 opinii
  • 1 - 4 osoby
  • od 8 lat
  • ok. 15 minut
  • wydanie angielskie
Zbierz drużynę. Szturmuj podziemia. Walcz ze smokiem. Odważ się pójść jeszcze głębiej. W grze Dungeon Roll Twoim celem będzie klasyczne zdobycie jak największej ilości punktów doświadczenia. Robisz to pokonując napotykających Cie przeciwników, walcząc ze smokiem oraz zdobywając drogocenne skarby. Wybierz swojego bohatera a potem odbądź podróż wgłąb krainy ciemności. W tym momencie inny z graczy wciela się w rolę władcy podziemi, który za wszelką cenę chciałby dopaść poszukiwacza przygód. Pamiętaj - władca ma tym więcej mocy, im głębiej zawędruje podróżnik...
Autor:
Chris Darden
Wydawca:
Tasty Minstrel Games
75,00

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Zbierz drużynę. Szturmuj podziemia. Walcz ze smokiem. Odważ się pójść jeszcze głębiej.


W grze Dungeon Roll Twoim celem będzie klasyczne zdobycie jak największej ilości punktów doświadczenia. Robisz to pokonując napotykających Cie przeciwników, walcząc ze smokiem oraz zdobywając drogocenne skarby.

Wybierz swojego bohatera a potem odbądź podróż wgłąb krainy ciemności. W tym momencie inny z graczy wciela się w rolę władcy podziemi, który za wszelką cenę chciałby dopaść poszukiwacza przygód. Pamiętaj - władca ma tym więcej mocy, im głębiej zawędruje podróżnik...

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 15 kostek
  • 8 kart postaci
  • 60 żetonów
Waga:
250 g
Kod producenta:
ttt9004


Recenzje

4.17
na podstawie 12 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Dungeon RollNajbardziej przydatne recenzje

Yokes

Liczba recenzji: 47

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Idealna do gry SOLO. Proste zasady, szybka rozgrywka. Po jakims czasie może jednak lekko przymulić największego fana eksploracji podziemi.
Ale jest na to kilka sposobów:
1. Dokupujemy dodatek.
2. Dokupujemy drugi dodatek promocyjny (dostępny w sklepie BGG).
3. Szukamy kart graczy z achivementami (na BGG)
4. Znajdujemy planszę do gry (tak istnieje takowa) w formacie jpg lub innym i drukujemy na podkładce pod myszkę. Łał, mamy grę z klimatyczną skrzyneczką i dodatową planszę na podkładce. Już bawimy się na bogato to teraz jeszcze sakieweczka na kości i koszulki na karty i uwaga zgrzytttt.... co to za format do diabła!!!
Nic istniejącego nie pasuje. Ale nic to: kupujemy, np. paczuszkę tarotowych kart od FFG i docinamy na wymiar . Pasują teraz idealnie.
Gra po liftingu nabrała kolorów. A może kilka figurek śmiałków i jakiś smoczek, w końcu mamy wypaśną plansze na podkładce z myszki.
Czemu nie :c) kilka zabiegów z powyższej listy i jeszcze długo, długo nacieszycie się Dungeon Roll. POLECAM.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Jedi2222

Liczba recenzji: 16

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Bardzo fajna gra, sprawdza się zarówno przy 2 jak i przy większej ilości osób - w zasadzie nie ma ograniczeń w ilości graczy. Na upartego, można by przeprowadzić rozgrywkę również samemu :) Oczywiście im więcej tym weselej. Gra szybko uczy, że taktyczne myślenie jest tu kluczem do sukcesu


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Rarianna - Immi

Liczba recenzji: 68

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Bardzo fajna gra. Naprawdę szczerze polecam, jest szybka, przez co łatwo i fajnie w nią zagrać w przerwie pomiędzy czymś absorbującym. Jest łatwa, przez co można błyskawicznie zacząć grę z nowym graczem, bo wytłumaczenie zasad to chwila. Jest ładna - tego chyba nie muszę tłumaczyć! Spójrzcie na to urocze skarbowe pudełeczko, na śliczne kostki z ładnymi ikonkami, no zachwyt sam mnie bierze.
Interakcji tam rzeczywiście mało, bo najbardziej odczuwa się to w dwóch graczy gdy jeden jest mistrzem a drugi poszukiwaczem, ale i tak mi się podoba i kupowałabym drugi raz ;)


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:


Wszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie