Dungeon Roll

  • star
  • star
  • star
  • star
  • star_border
  (13)
 • 1 - 4 osoby
 • od 8 lat
 • ok. 15 minut
 • wydanie angielskie
Zbierz drużynę. Szturmuj podziemia. Walcz ze smokiem. Odważ się pójść jeszcze głębiej. W grze Dungeon Roll Twoim celem będzie klasyczne zdobycie jak największej ilości punktów doświadczenia. Robisz to pokonując napotykających Cie przeciwników, walcząc ze smokiem oraz zdobywając drogocenne skarby. Wybierz swojego bohatera a potem odbądź podróż wgłąb krainy ciemności. W tym momencie inny z graczy wciela się w rolę władcy podziemi, który za wszelką cenę chciałby dopaść poszukiwacza przygód. Pamiętaj - władca ma tym więcej mocy, im głębiej zawędruje podróżnik...
Autor:
Chris Darden
Wydawca:
Tasty Minstrel Games
7500

store

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Zbierz drużynę. Szturmuj podziemia. Walcz ze smokiem. Odważ się pójść jeszcze głębiej.


W grze Dungeon Roll Twoim celem będzie klasyczne zdobycie jak największej ilości punktów doświadczenia. Robisz to pokonując napotykających Cie przeciwników, walcząc ze smokiem oraz zdobywając drogocenne skarby.

Wybierz swojego bohatera a potem odbądź podróż wgłąb krainy ciemności. W tym momencie inny z graczy wciela się w rolę władcy podziemi, który za wszelką cenę chciałby dopaść poszukiwacza przygód. Pamiętaj - władca ma tym więcej mocy, im głębiej zawędruje podróżnik...

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • 15 kostek
 • 8 kart postaci
 • 60 żetonów

4.31
na podstawie 13 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Dungeon Roll


Najbardziej przydatne recenzje

Jedi2222

Liczba recenzji: 28

Jak dla mnie ideał :)

Bardzo fajna gra, sprawdza się zarówno przy 2 jak i przy większej ilości osób - w zasadzie nie ma ograniczeń w ilości graczy. Na upartego, można by przeprowadzić rozgrywkę również samemu :) Oczywiście im więcej tym weselej. Gra szybko uczy, że taktyczne myślenie jest tu kluczem do sukcesu


Yokes

Liczba recenzji: 75

Jak dla mnie ideał :)

Idealna do gry SOLO. Proste zasady, szybka rozgrywka. Po jakims czasie może jednak lekko przymulić największego fana eksploracji podziemi.
Ale jest na to kilka sposobów:
1. Dokupujemy dodatek.
2. Dokupujemy drugi dodatek promocyjny (dostępny w sklepie BGG).
3. Szukamy kart graczy z achivementami (na BGG)
4. Znajdujemy planszę do gry (tak istnieje takowa) w formacie jpg lub innym i drukujemy na podkładce pod myszkę. Łał, mamy grę z klimatyczną skrzyneczką i dodatową planszę na podkładce. Już bawimy się na bogato to teraz jeszcze sakieweczka na kości i koszulki na karty i uwaga zgrzytttt.... co to za format do diabła!!!
Nic istniejącego nie pasuje. Ale nic to: kupujemy, np. paczuszkę tarotowych kart od FFG i docinamy na wymiar . Pasują teraz idealnie.
Gra po liftingu nabrała kolorów. A może kilka figurek śmiałków i jakiś smoczek, w końcu mamy wypaśną plansze na podkładce z myszki.
Czemu nie :c) kilka zabiegów z powyższej listy i jeszcze długo, długo nacieszycie się Dungeon Roll. POLECAM.


Yokes

Liczba recenzji: 75

Jak dla mnie ideał :)

@marost

7 kości to nie wada tylko celowe i przemyślane działanie. w wersji KS było o dwie specjalne kości więcej.
Zawsze rzucasz wszystkimi dostępnym kościami. Przy odrobinie szczęścia na poziomach powyżej 7 do 10 będzie to zawsze siedem (lub 9 dla wersji KS). Kości ze smokiem są zablokowane i nie wolno ich przerzucać. Zatem, nawet na 7 poziomie, możesz mieć ich mniej niż wynosi aktualny poziom podziemi.

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie