Dungeon Roll

12 opinii
  • 1 - 4 osoby
  • od 8 lat
  • ok. 15 minut
  • wydanie angielskie
Zbierz drużynę. Szturmuj podziemia. Walcz ze smokiem. Odważ się pójść jeszcze głębiej.W grze Dungeon Roll Twoim celem będzie klasyczne zdobycie jak największej ilości punktów doświadczenia. Robisz to pokonując napotykających Cie przeciwników, walcząc ze smokiem oraz zdobywając drogocenne skarby.Wybierz swojego bohatera a potem odbądź podróż wgłąb krainy ciemności. W tym momencie inny z graczy wciela się w rolę władcy podziemi, który za wszelką cenę chciałby dopaść poszukiwacza przygód. Pamiętaj - władca ma tym więcej mocy, im głębiej zawędruje podróżnik...
Autor:
Chris Darden
Wydawca:
Tasty Minstrel Games
75,00

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Zbierz drużynę. Szturmuj podziemia. Walcz ze smokiem. Odważ się pójść jeszcze głębiej.


W grze Dungeon Roll Twoim celem będzie klasyczne zdobycie jak największej ilości punktów doświadczenia. Robisz to pokonując napotykających Cie przeciwników, walcząc ze smokiem oraz zdobywając drogocenne skarby.

Wybierz swojego bohatera a potem odbądź podróż wgłąb krainy ciemności. W tym momencie inny z graczy wciela się w rolę władcy podziemi, który za wszelką cenę chciałby dopaść poszukiwacza przygód. Pamiętaj - władca ma tym więcej mocy, im głębiej zawędruje podróżnik...

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 15 kostek
  • 8 kart postaci
  • 60 żetonów
Waga:
250 g


Recenzje

4.17
na podstawie 12 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Dungeon RollNajbardziej przydatne recenzje

Jedi2222

Liczba recenzji: 28

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Bardzo fajna gra, sprawdza się zarówno przy 2 jak i przy większej ilości osób - w zasadzie nie ma ograniczeń w ilości graczy. Na upartego, można by przeprowadzić rozgrywkę również samemu :) Oczywiście im więcej tym weselej. Gra szybko uczy, że taktyczne myślenie jest tu kluczem do sukcesu


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Yokes

Liczba recenzji: 96

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Idealna do gry SOLO. Proste zasady, szybka rozgrywka. Po jakims czasie może jednak lekko przymulić największego fana eksploracji podziemi.
Ale jest na to kilka sposobów:
1. Dokupujemy dodatek.
2. Dokupujemy drugi dodatek promocyjny (dostępny w sklepie BGG).
3. Szukamy kart graczy z achivementami (na BGG)
4. Znajdujemy planszę do gry (tak istnieje takowa) w formacie jpg lub innym i drukujemy na podkładce pod myszkę. Łał, mamy grę z klimatyczną skrzyneczką i dodatową planszę na podkładce. Już bawimy się na bogato to teraz jeszcze sakieweczka na kości i koszulki na karty i uwaga zgrzytttt.... co to za format do diabła!!!
Nic istniejącego nie pasuje. Ale nic to: kupujemy, np. paczuszkę tarotowych kart od FFG i docinamy na wymiar . Pasują teraz idealnie.
Gra po liftingu nabrała kolorów. A może kilka figurek śmiałków i jakiś smoczek, w końcu mamy wypaśną plansze na podkładce z myszki.
Czemu nie :c) kilka zabiegów z powyższej listy i jeszcze długo, długo nacieszycie się Dungeon Roll. POLECAM.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Yokes

Liczba recenzji: 96

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

@marost

7 kości to nie wada tylko celowe i przemyślane działanie. w wersji KS było o dwie specjalne kości więcej.
Zawsze rzucasz wszystkimi dostępnym kościami. Przy odrobinie szczęścia na poziomach powyżej 7 do 10 będzie to zawsze siedem (lub 9 dla wersji KS). Kości ze smokiem są zablokowane i nie wolno ich przerzucać. Zatem, nawet na 7 poziomie, możesz mieć ich mniej niż wynosi aktualny poziom podziemi.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:


Wszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie