Dungeons & Dragons: Baldur's Gate - Zstąpienie do Avernusa - Ekran Mistrza Podziemi

Stawcie czoła piekielnym niebezpieczeństwom w najpopularniejszej grze fabularnej na świecie!
6 opinii
  • 1 osoba
  • wydanie polskie
Witajcie we Wrotach Baldura, mieście pełnym ambicji, zepsucia i mordu. Dopiero co rozpoczynacie życie poszukiwaczy przygód, a już zostajecie wplątani w spisek, który rozciąga się od cieni Wrót Baldura aż po linie frontu w Wojnie Krwi! Czy uratujecie setki istnień wciągniętych wbrew swej woli do miejsca wiecznego potępienia i uratujecie miasto Elturel przed zagładą? Czy będziecie w stanie wykorzystać piekielne machiny wojenne i niemoralne układy przeciw arcydiablicy Zariel i jej legionom? Czy wbrew nieskończonemu złu Dziewięciu Piekieł odnajdziecie bezpieczną drogę do domu? Ekran ten jest nieocenioną pomocą przy prowadzeniu oficjalnej kampanii. Wewnątrz znajdziemy szereg użytecznych tabel zawierających informacje o demonicznych imionach, władcach piekła i machinach bojowych, na których pewnie nie raz będą podróżowali gracze przez szalenie niebezpieczną pierwszą warstwę Dziewięciu Piekieł. Piąta edycja Dungeons & Dragons® to najnowsza odsłona najbardziej popularnej gry fabularnej na całym świecie wydawanej od 1974 roku, aktualnie przez wydawnictwo Wizards of the Coast. Ekran Mistrza Podziemi wymaga podręczników: Player's Handbook (Podręcznik Gracza) oraz Klątwa Strahda aby w pełni cieszyć się z rozgrywki. Wszystkie grafiki podlegają ostatecznej akceptacji licencjodawcy.
Wydawca:
Rebel
59,95

Dostępnych powyżej 50 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka w poniedziałek


Dostawa (Poczta Polska) już od 12 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Witajcie we Wrotach Baldura, mieście pełnym ambicji, zepsucia i mordu. Dopiero co rozpoczynacie życie poszukiwaczy przygód, a już zostajecie wplątani w spisek, który rozciąga się od cieni Wrót Baldura aż po linie frontu w Wojnie Krwi! Czy uratujecie setki istnień wciągniętych wbrew swej woli do miejsca wiecznego potępienia i uratujecie miasto Elturel przed zagładą? Czy będziecie w stanie wykorzystać piekielne machiny wojenne i niemoralne układy przeciw arcydiablicy Zariel i jej legionom? Czy wbrew nieskończonemu złu Dziewięciu Piekieł odnajdziecie bezpieczną drogę do domu?

Ekran ten jest nieocenioną pomocą przy prowadzeniu oficjalnej kampanii. Wewnątrz znajdziemy szereg użytecznych tabel zawierających informacje o demonicznych imionach, władcach piekła i machinach bojowych, na których pewnie nie raz będą podróżowali gracze przez szalenie niebezpieczną pierwszą warstwę Dziewięciu Piekieł.

Piąta edycja Dungeons & Dragons® to najnowsza odsłona najbardziej popularnej gry fabularnej na całym świecie wydawanej od 1974 roku, aktualnie przez wydawnictwo Wizards of the Coast. Ekran Mistrza Podziemi wymaga podręczników: Player's Handbook (Podręcznik Gracza) oraz Klątwa Strahda aby w pełni cieszyć się z rozgrywki.

Wszystkie grafiki podlegają ostatecznej akceptacji licencjodawcy.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • tekturowy ekran; rewers to przykuwająca oko grafika, awers zajmują tabele pełne przydatnych informacji
Waga:
400 g

Recenzje

5.00
na podstawie 6 ocen

Wszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Wszystkie 1
Z odpowiedzią 1
Oczekujące na odpowiedź 0

Hej, Prosiłbym o informację czy ten ekran różni się czymś od podstawowego czy tylko kwestią grafiki na nim nadrukowanej? Zastanawiam się nad wyborem ekranu dla MG i nie wiem czy jest różnica między tym / podstawowym a tym z Klątwa Strahda?

~ Marcin N. 01.02.2022 10:09

Hej, ekrany różnią się również informacjami dostępnymi dla mistrza gry: Podstawowy zawiera streszczenie zasad z podręcznika gracza. Ten (Avernus) zawiera info o diabłach, piekielnych machinach i Avernusie. Strahd zawiera informację o Barovi. Przy każdym zestawie jest zdjęcie prezentujące środek ekranu :)

Czy odpowiedź była przydatna? 0

~ Adam 14.02.2022 01:20

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie