Dungeons & Dragons: Klątwa Strahda - Talia Tarokka

Karty przydatne podczas wędrówek po Barovii
5 opinii
  • wydanie polskie
W dziejach historii Vistani zapisali się jako wspaniali wróżbiarze, którzy za pomocą talii Tarokka potrafią przepowiedzieć nie tylko przyszłość, ale odpowiedzieć także na najmroczniejsze z pytań.  „Wiele drzwi stanie otworem, wiele tajemnic wyjdzie na jaw. Nie pytaj mnie jak i dlaczego, tylko idź za głosem kart.” – Rudolph van Richten  Pudełko zawiera 54 karty Tarokka, które przydadzą ci się podczas wędrówek po Barovii w ramach kampanii Dungeons & Dragons: Klątwa Strahda, a także instrukcję do klasycznej gry karcianej ze świata Ravenloft - Gambit Proroka - przeznaczonej dla od 3 do 5 graczy.   Pobierz darmowe rozszerzenie Wspaniała Tarokka to rozszerzenie do piątej edycji Dungeons & Dragons, które zawiera szereg alternatywnych reguł do wykorzystania w trakcie sesji. Jak sama nazwa wskazuje - dodatek ten wymaga posiadania fizycznej wersji Dungeons & Dragons: Klątwa Strahda - Talia Tarokka aby móc w pełni cieszyć się z dobrodziejstw zawartych w tym podręczniku. Wejdź na stronę produktu Wspaniała Tarokka na DMsGuild. Zarejestruj darmowe konto. Pobierz darmowy dodatek... i tysiące innych materiałów stworzonych przez społeczność D&D na całym świecie!
Wydawca:
Rebel
Kod producenta:
GF9 73706-L
39,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Produkt archiwalny: nie będzie dodrukowywany

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

W dziejach historii Vistani zapisali się jako wspaniali wróżbiarze, którzy za pomocą talii Tarokka potrafią przepowiedzieć nie tylko przyszłość, ale odpowiedzieć także na najmroczniejsze z pytań. 

„Wiele drzwi stanie otworem, wiele tajemnic wyjdzie na jaw. Nie pytaj mnie jak i dlaczego, tylko idź za głosem kart.” – Rudolph van Richten 

Pudełko zawiera 54 karty Tarokka, które przydadzą ci się podczas wędrówek po Barovii w ramach kampanii Dungeons & Dragons: Klątwa Strahda, a także instrukcję do klasycznej gry karcianej ze świata Ravenloft - Gambit Proroka - przeznaczonej dla od 3 do 5 graczy.

 

Pobierz darmowe rozszerzenie

Wspaniała Tarokka to rozszerzenie do piątej edycji Dungeons & Dragons, które zawiera szereg alternatywnych reguł do wykorzystania w trakcie sesji. Jak sama nazwa wskazuje - dodatek ten wymaga posiadania fizycznej wersji Dungeons & Dragons: Klątwa Strahda - Talia Tarokka aby móc w pełni cieszyć się z dobrodziejstw zawartych w tym podręczniku.

  1. Wejdź na stronę produktu Wspaniała Tarokka na DMsGuild.
  2. Zarejestruj darmowe konto.
  3. Pobierz darmowy dodatek... i tysiące innych materiałów stworzonych przez społeczność D&D na całym świecie!

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 54 karty Tarokka
  • 1 instrukcja do gry Gambit Proroka
Waga:
120 g
Pasujące koszulki:

Powiązane artykuły


Dodatki i akcesoria


Recenzje

4.40
na podstawie 5 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Dungeons & Dragons: Klątwa Strahda - Talia TarokkaWszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Wszystkie 2
Z odpowiedzią 2
Oczekujące na odpowiedź 0

Witam, czy planowana data premiery jest taka sama jak podręcznika Dungeons & Dragons: Klątwa Strahda, czy jednak będzie trzeba czekać do grudnia? :)

~ Raskull 26.09.2020 19:18

Teoretycznie tak - w praktyce niestety Rebel ma poślizg i Tarokka będzie przed Gwiazdką :

Czy odpowiedź była przydatna? 0

~ Jarosław 10.10.2020 22:07

Witam, jaki jest wymiar tych kart? Pytam w celu dopasowania koszulek :)

~ Papug 09.09.2020 19:05

Heja, rozmiar jest taki sam jak w przypadku angielskich kart, a te są identyczne jak karty talentów i zdolności, więęęc jest to rozmiar classic ccg. ;)

Czy odpowiedź była przydatna? 1

~ Marek_J 14.09.2020 10:56

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie