Dzieci z Carcassonne (edycja polska)

Carcassonne - teraz dla młodszych graczy
14 opinii
  • 2 - 4 osoby
  • od 4 lat
  • ok. 20 minut
  • wydanie polskie
Wieczorem, po długim dniu, dzieci wracają do domów, zmęczone, ale za to pełne wspaniałych przeżyć. Uwieńczeniem kolorowego święta jest wspólne ognisko, przy którym zasiadają dzieci, rodzice i dziadkowie, oraz degustacja miejscowych specjałów. W blasku ognia starsi opowiadają ciekawe historie o rycerzach, wróżkach i smokach.Dzieci słuchają przejęte, tęskniąc za dawnymi czasami i czekając na dzień, w którym przeżyją podobne przygody. W końcu wszyscy zasypiają, a zwierzęta cieszą się spokojem w swoich zagrodach. Zwierzęta, które nie zostały wyłapane, wracają zmęczone i dołączają do pozostałych zwierząt. Bo dzieci z Carcassonne dobrze opiekują się swoimi owcami, psami, kotami i kurami.Łatwa i przyjemna gra z cyklu Carcassonne, to świetne wprowadzenie dla najmłodszych w świat gier planszowych. Wszystkie elementy pasują do siebie, gracze starają się połączyć uliczki na których znajdują się postaci w odpowiednim kolorze.
Autor:
Marco Teubner
Wydawca:
MindOK
8995
8500
-6%

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Wieczorem, po długim dniu, dzieci wracają do domów, zmęczone, ale za to pełne wspaniałych przeżyć. Uwieńczeniem kolorowego święta jest wspólne ognisko, przy którym zasiadają dzieci, rodzice i dziadkowie, oraz degustacja miejscowych specjałów. W blasku ognia starsi opowiadają ciekawe historie o rycerzach, wróżkach i smokach.

Dzieci słuchają przejęte, tęskniąc za dawnymi czasami i czekając na dzień, w którym przeżyją podobne przygody. W końcu wszyscy zasypiają, a zwierzęta cieszą się spokojem w swoich zagrodach. Zwierzęta, które nie zostały wyłapane, wracają zmęczone i dołączają do pozostałych zwierząt. Bo dzieci z Carcassonne dobrze opiekują się swoimi owcami, psami, kotami i kurami.

Łatwa i przyjemna gra z cyklu Carcassonne, to świetne wprowadzenie dla najmłodszych w świat gier planszowych. Wszystkie elementy pasują do siebie, gracze starają się połączyć uliczki na których znajdują się postaci w odpowiednim kolorze.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Waga (kg):
1


4.43
na podstawie 14 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Dzieci z Carcassonne (edycja polska)Najbardziej przydatne recenzje

Dominik.kitowski

Liczba recenzji: 1

Jak dla mnie ideał :)

Moja 3.5 letnia córka zaczęła się interesować grami planszowymi. Znalazła coś w jakieś gazecie dla dzieci i męczyła mnie tym od rana do wieczora. Uznałem, że poszukam jej czegoś ciekawszego. I tak trafiłem na Dzieci z Carcassonne. Bałem się, że może być za mała, ale zasady są mega proste, więc po 4 rozgrywkach córka już dobrze je poznała. Polecam dla dzieci (myślę, że można próbować już od 3 roku życia), a dorośli grając z dziećmi też nie będą czuli, że grają w grę dla dzieci :)

Dostawa: zamówiłem w poniedziałek o 11:50, a we wtorek o 9:30 gra już była u mnie:)

Jakość:bardzo dobrze wykonana

Cena:niestety za wysoka, koszt jej wykonania jest pewnie bardzo niski, koszt licencji już pewnie niski nie jest (a dystrybucja też swoje kosztuje). Uważam, że ze wszystkimi kosztami ta gra powinna kosztować max 50 zł. Mimo ceny, zakup uważam za bardzo udany :)


Karol

Liczba recenzji: 39

Jak dla mnie ideał :)

Gra o banalnie prostych zasadach - nawet czterolatek jest w stanie ich się nauczyć bez dłuższego przygotowania!
A do tego gra wcale nie jest nudna i jednostajna, oferuje sporo możliwości decyzji, współpracy lub szkodzenia innym graczom. Dorośli wcale się przy niej nie nudzą, zaś sama rozgrywka jest błyskawiczna.
Do tego gra jest świetnie i solidnie wykonana. Moim zdaniem najlepsza gra do wspólnej zabawy z dziećmi.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Bartosz Mroziński

Liczba recenzji: 187

Jedna z najlepszych gier, które można próbować już na czterolatkach. Bo kto by nie chciał poukładać sobie takich ładnych kafelków.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:
Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie