Eldritch Horror: Signs of Carcosa

1 opinia
  • 1 - 8 osób
  • od 14 lat
  • ok. 240 minut
  • wydanie angielskie
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Eldritch Horror (edycja angielska).
Eldritch Horror (edycja angielska)
Dziwna jest noc, gdy czarne gwiazdy wschodzą, A dziwne księżyce krążą po nieboskłonach, Lecz jeszcze dziwniejsza jest Zagubiona Carcosa. - Pieśń Cassilda w "Król w Żółtym", Akt 1, Scena 2 Księżyc znajduje się między pełnią, a pierwszą kwadrą. W jego blasku poeci i artyści zapisują przedziwne wersy, a malarze umieszczają na swych dziełach tajmenicze symbole. Niewypowiedziany wkracza do świata, a jego szkaradne miasto wycina sobie drogę przez granice wymiarów, wpędzając coraz większą ilość ludzi w obłęd i szaleństwo. Ci sami ludzie, których przysięgałeś chronić, mogą obrócić się przeciw Tobie tej przeklętej nocy z nożem w ręku i blaskiem złych gwiazd w oku. Niezależnie od tego czy przechadzasz się po ulicach Tokio czy przedzierasz się przez dżunglę w sercu Afryki, nagle możesz stanąć przed wyborem między ludźmi Tobie bliskim, a ludźmi tego świata. Eldritch Horror: Signs of Carcosa jest nowym dodatkie w serii, który wprowadzi tyle szaleństwa i obłędu by wpłynąć na wszystkie wasze gry. Hastur wkracza do gry jako nowy Przedwieczny, rozsiewając obłęd i niezgodę. Przeciwko tej odrażającej kreaturze z Aldebaranu staje czterech nowych śmiałków by uratować świat. Cały zestaw nowych kart Spotkań dla każdego z kontynentów zapewni wiele nowych przygód i wrażeń, mimo ogromnej ilości nowych warunków, zaklęć, artefaktów i kart Mythos, które wciągną cię w świat złudzeń, paranoi i szaleństwa.
Wydawca:
Fantasy Flight Games
109,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Dziwna jest noc, gdy czarne gwiazdy wschodzą,

A dziwne księżyce krążą po nieboskłonach,

Lecz jeszcze dziwniejsza jest

Zagubiona Carcosa.

- Pieśń Cassilda w "Król w Żółtym", Akt 1, Scena 2

Księżyc znajduje się między pełnią, a pierwszą kwadrą. W jego blasku poeci i artyści zapisują przedziwne wersy, a malarze umieszczają na swych dziełach tajmenicze symbole. Niewypowiedziany wkracza do świata, a jego szkaradne miasto wycina sobie drogę przez granice wymiarów, wpędzając coraz większą ilość ludzi w obłęd i szaleństwo. Ci sami ludzie, których przysięgałeś chronić, mogą obrócić się przeciw Tobie tej przeklętej nocy z nożem w ręku i blaskiem złych gwiazd w oku. Niezależnie od tego czy przechadzasz się po ulicach Tokio czy przedzierasz się przez dżunglę w sercu Afryki, nagle możesz stanąć przed wyborem między ludźmi Tobie bliskim, a ludźmi tego świata.

Eldritch Horror: Signs of Carcosa jest nowym dodatkie w serii, który wprowadzi tyle szaleństwa i obłędu by wpłynąć na wszystkie wasze gry. Hastur wkracza do gry jako nowy Przedwieczny, rozsiewając obłęd i niezgodę. Przeciwko tej odrażającej kreaturze z Aldebaranu staje czterech nowych śmiałków by uratować świat. Cały zestaw nowych kart Spotkań dla każdego z kontynentów zapewni wiele nowych przygód i wrażeń, mimo ogromnej ilości nowych warunków, zaklęć, artefaktów i kart Mythos, które wciągną cię w świat złudzeń, paranoi i szaleństwa.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Waga:
500 g
Kod producenta:
EH06
Pasujące koszulki:


Dodatki i akcesoria


Recenzje


Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie