Elekt: Wiedźmy 2

Wprowadź do gry potężne czarodziejki z niesamowitymi zdolnościami!
Podziel się swoją opinią
  • 1 - 4 osoby
  • od 16 lat
  • 60 - 90 minut
  • wydanie polskie
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Elekt.
Elekt
Elekt: Wiedźmy 2 to kolejna wersja świetnie przyjętego dodatku Wiedźmy. Potężne czarodziejki, zaklinaczki demonów i mistyczne wojowniczki powracają, by zaoferować swoje usługi. Nowe karty z pięknymi, klimatycznymi ilustracjami i zaskakującymi zdolnościami. Wiedźmy 2 to kolejny dodatek z serii "małych dodatków", oferujący więcej kart dla urozmaicenia gry i strategii. Elekt to taktyczna gra karciana dla 2-4 osób utrzymana w stylistyce dark fantasy. Gracze wcielają się w pretendentów do tronu mrocznego Dominatu Ebionitów. Aby zostać nowym władcą, będziecie przejmować władzę i spiskować. Będziecie przywoływać upiory i sługi ciemności, aby zasilać ich moce żarem. Najprzebieglejszy z Was zasiądzie na szczycie Wieży Dzwonów. Źródło: Oficjalny kanał What The Frog @You Tube
Autor:
Krzysztof Głośnicki
Ilustracje:
Katarzyna Malinowska
Wydawca:
Frog the What Games
48,95

Dostępnych 18 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka jutro


Darmowa dostawa (PYL)


Opis

Elekt: Wiedźmy 2 to kolejna wersja świetnie przyjętego dodatku Wiedźmy. Potężne czarodziejki, zaklinaczki demonów i mistyczne wojowniczki powracają, by zaoferować swoje usługi. Nowe karty z pięknymi, klimatycznymi ilustracjami i zaskakującymi zdolnościami. Wiedźmy 2 to kolejny dodatek z serii "małych dodatków", oferujący więcej kart dla urozmaicenia gry i strategii.

Elekt to taktyczna gra karciana dla 2-4 osób utrzymana w stylistyce dark fantasy. Gracze wcielają się w pretendentów do tronu mrocznego Dominatu Ebionitów. Aby zostać nowym władcą, będziecie przejmować władzę i spiskować. Będziecie przywoływać upiory i sługi ciemności, aby zasilać ich moce żarem. Najprzebieglejszy z Was zasiądzie na szczycie Wieży Dzwonów.

Źródło: Oficjalny kanał What The Frog @You Tube

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • karty
  • instrukcja
Waga:
500 g


Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Elekt: Wiedźmy 2

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie