Exploding Kittens Party Pack

Podziel się swoją opinią
  • 2 - 10 osób
  • od 7 lat
  • ok. 15 minut
  • wydanie angielskie
Exploding Kittens to napędzana kociakami odmiana rosyjskiej ruletki. Gracze ciągną co turę po karcie, aż do momentu dobrania eksplodującego kota - wtedy nieszczęśnik wybucha i ginie, a gra się kończy. Ale! W talii są też karty, dzięki którym można odwrócić uwagę samobójczego kocięcia, uniknąć go, czy też zmusić przeciwnika do dobrania kilku kart na raz. Gra z każdą upływającą kolejką staje się coraz bardziej intensywna - im mniej kart pozostaje w talii, tym większe prawdopodobieństwo wyciągnięcia morderczego futrzaka i wywołania wybuchu, po którym pozostanie tylko płonąca kulka kłaków. Exploding Kittens Party Pack to unikalne połączenie wybranych kart z Exploding Kittens, Imploding Kittens i aplikacji Exploding Kittens. W tę wersję gry zagrać może nawet 10 osób a dzięki wprowadzeniu nowej mechaniki rozgrywka jest jeszcze bardziej emocjonująca!
Autor:
Matthew Inman, Elan Lee, Shane Small
Ilustracje:
Matthew Inman, Elan Lee, Shane Small
Wydawca:
Exploding Kittens
159,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Exploding Kittens to napędzana kociakami odmiana rosyjskiej ruletki. Gracze ciągną co turę po karcie, aż do momentu dobrania eksplodującego kota - wtedy nieszczęśnik wybucha i ginie, a gra się kończy. Ale! W talii są też karty, dzięki którym można odwrócić uwagę samobójczego kocięcia, uniknąć go, czy też zmusić przeciwnika do dobrania kilku kart na raz.

Gra z każdą upływającą kolejką staje się coraz bardziej intensywna - im mniej kart pozostaje w talii, tym większe prawdopodobieństwo wyciągnięcia morderczego futrzaka i wywołania wybuchu, po którym pozostanie tylko płonąca kulka kłaków.

Exploding Kittens Party Pack to unikalne połączenie wybranych kart z Exploding Kittens, Imploding Kittens i aplikacji Exploding Kittens. W tę wersję gry zagrać może nawet 10 osób a dzięki wprowadzeniu nowej mechaniki rozgrywka jest jeszcze bardziej emocjonująca!

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • karty
  • instrukcja
Waga:
348 g
Kod producenta:
EKGPPG


Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Exploding Kittens Party PackWszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie