Fresko: Erweiterungsmodule 4,5 und 6

Trzy dodatki w jednym zestawie
Podziel się swoją opinią
  • 2 - 4 osoby
  • od 10 lat
  • ok. 60 minut
  • wydanie niemieckie
Kolejne trzy dodatki do Fresko! Mogą być rozgrywane osobno lub w połączeniu ze sobą, również z dodatkami zawartymi w podstawowej wersji gry!Studnia Życzeń - Wrzuć monetę do studni, a zyskasz coś w zamian. Może znajdziesz portmonetkę i nagrodę za jej zwrócenie, a może przyjaźni handlarze podrzucą dodatkową farbę? Złoty Liść  - Niektórzy handlarze będą mogli zaoferować Ci złoty liść, który sprawi, że farba zyska niezwykły połysk. Biskup będzie zachwycony! Szklarze - Teraz będziesz mógł kupować szkło w różnych kolorach by zbudować okna w katedrze. Nawet jednokolorowe części fresku będą mienić się w różnych barwach!
Autor:
Wolfgang Panning, Marco Ruskowski, Marcel Suesselbeck
Wydawca:
Queen Games
119,95
69,95
-42%

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Kolejne trzy dodatki do Fresko! Mogą być rozgrywane osobno lub w połączeniu ze sobą, również z dodatkami zawartymi w podstawowej wersji gry!
Studnia Życzeń - Wrzuć monetę do studni, a zyskasz coś w zamian. Może znajdziesz portmonetkę i nagrodę za jej zwrócenie, a może przyjaźni handlarze podrzucą dodatkową farbę?


Złoty Liść  - Niektórzy handlarze będą mogli zaoferować Ci złoty liść, który sprawi, że farba zyska niezwykły połysk. Biskup będzie zachwycony!


Szklarze - Teraz będziesz mógł kupować szkło w różnych kolorach by zbudować okna w katedrze. Nawet jednokolorowe części fresku będą mienić się w różnych barwach!

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Waga:
990 g
Kod producenta:
6081


Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Fresko: Erweiterungsmodule 4,5 und 6Wszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie