Galaxy Trucker: Missions

Dodatkowe misje do Galaxy Truckera
1 opinia
  • 2 - 5 osób
  • od 14 lat
  • ok. 60 minut
  • wydanie angielskie
Czy może być coś fajniejszego od przemierzania kosmosu w statku własnoręcznie zbudowanym z części znalezionych na wysypisku? Oczywiście - podróż tym samym statkiem z ładunkiem radioaktywnych izotopów i materiałów wybuchowych! Przygotuj się na załadunek superciężkiego towaru, niebezpiecznych artefaktów, albo pysznych napojów gazowanych zapakowanych konwencjonalnie w szklane butelki. Nadal brzmi jak dziecięca igraszka? Nowe karty super-przygód podwoją niebezpieczeństwo.Przemierzając kosmos z tym dodatkiem każdy lot stanie się nową misją (dzięki specjalnym kartom) która będzie miała nowe, unikalne warunki prowadzenia lotu i przyznawania nagród.
Autor:
Vlaada Chvátil
Wydawca:
Czech Games Edition
79,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Czy może być coś fajniejszego od przemierzania kosmosu w statku własnoręcznie zbudowanym z części znalezionych na wysypisku? Oczywiście - podróż tym samym statkiem z ładunkiem radioaktywnych izotopów i materiałów wybuchowych!

Przygotuj się na załadunek superciężkiego towaru, niebezpiecznych artefaktów, albo pysznych napojów gazowanych zapakowanych konwencjonalnie w szklane butelki. Nadal brzmi jak dziecięca igraszka? Nowe karty super-przygód podwoją niebezpieczeństwo.
Przemierzając kosmos z tym dodatkiem każdy lot stanie się nową misją (dzięki specjalnym kartom) która będzie miała nowe, unikalne warunki prowadzenia lotu i przyznawania nagród.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Waga:
300 g

Nakładem Wydawnictwa REBEL zostanie wydana polska edycja gry. Aby dowiedzieć się więcej polecamy obserwować nas w mediach społecznościowych bądź odwiedzić stronę wydawnictwa.

Recenzje


Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie