Gra Piłkarska 2 w 1

Poczuj piłkarskie emocje!
Podziel się swoją opinią
  • 2 - 4 osoby
  • od 4 lat
  • wydanie polskie
Rozegraj emocjonujacy mecz zawodnikami naszej reprezentacji! Kto zbierze najwięcej grup zawodników lub przebije innych graczy wskaźnikami swojej drużyny? Zagraj i poczuj prawdziwe piłkarskie emocje! Gra Piłkarska 2 w 1 to wspaniała pamiątka po historycznych Mistrzostwach Europy w 2016 r. Ta szybka gra karciana oferuje nam dwa warianty rozgrywki: Football Kwartet, który polega na zbieraniu grup zawodników oznaczonych wybraną literą i cyframi oraz ich wykładaniu w zestawach. Gra piłkarska czyli klasyczna wojnia na wybrane przez gracza wskaźniki charakteryzujące poszczególnych piłkarzy.  Bawić może się do czterech osób od czwartego roku życia wzwyż. Wystarczy, że gracze mają pojęcie, która z wykorzystanych w danej rundzie liczb jest najwyższa. Karty znajdują się w drugim, mniejszym, prostokątnym opakowaniu zaś piłkarzy pokazano na eleganckich czaro-białych zdjęciach profilowych oraz w kolorowych, bardzo dynamicznych ujęciach wykonanych podczas meczy. Wskaźniki, którymi możemy posługiwać się w grze to: wzrost, waga, ilość rozegranych spotkań i strzelonych goli oraz data urodzin. Osoba, która wygrała dany pojedynek wybiera kolejny wskaźnik brany pod uwagę. Gra Piłkarska 2 w 1 to prosta i szybka gra karciana, w którą idealnie gra się po meczu wspominając sylwetki i osiągnięcia poszczególnych piłkarzy. Najlepszy wybór dla małych dzieci, które nie potrafią sobie jeszcze przyswoić zasad bardziej zaawansowanych gier tego typu. Dobra pamiątka po Mistrzostwach Europy, które już przeszły do historii polskiego footballu, gdyż pierwszy raz zwyciężyliśmy nasz startowy mecz w grupie. Oficjalny produkt licencyjny PZPN
Wydawca:
Cartamundi
Kod producenta:
1289001162
9,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Rozegraj emocjonujacy mecz zawodnikami naszej reprezentacji! Kto zbierze najwięcej grup zawodników lub przebije innych graczy wskaźnikami swojej drużyny? Zagraj i poczuj prawdziwe piłkarskie emocje!

Gra Piłkarska 2 w 1 to wspaniała pamiątka po historycznych Mistrzostwach Europy w 2016 r. Ta szybka gra karciana oferuje nam dwa warianty rozgrywki:

  • Football Kwartet, który polega na zbieraniu grup zawodników oznaczonych wybraną literą i cyframi oraz ich wykładaniu w zestawach.
  • Gra piłkarska czyli klasyczna wojnia na wybrane przez gracza wskaźniki charakteryzujące poszczególnych piłkarzy. 

Bawić może się do czterech osób od czwartego roku życia wzwyż. Wystarczy, że gracze mają pojęcie, która z wykorzystanych w danej rundzie liczb jest najwyższa. Karty znajdują się w drugim, mniejszym, prostokątnym opakowaniu zaś piłkarzy pokazano na eleganckich czaro-białych zdjęciach profilowych oraz w kolorowych, bardzo dynamicznych ujęciach wykonanych podczas meczy.

Wskaźniki, którymi możemy posługiwać się w grze to: wzrost, waga, ilość rozegranych spotkań i strzelonych goli oraz data urodzin. Osoba, która wygrała dany pojedynek wybiera kolejny wskaźnik brany pod uwagę.

Gra Piłkarska 2 w 1 to prosta i szybka gra karciana, w którą idealnie gra się po meczu wspominając sylwetki i osiągnięcia poszczególnych piłkarzy. Najlepszy wybór dla małych dzieci, które nie potrafią sobie jeszcze przyswoić zasad bardziej zaawansowanych gier tego typu. Dobra pamiątka po Mistrzostwach Europy, które już przeszły do historii polskiego footballu, gdyż pierwszy raz zwyciężyliśmy nasz startowy mecz w grupie.

Oficjalny produkt licencyjny PZPN

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 33 karty
  • pudełko w kształcie koszulki
Waga:
80 g

Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Gra Piłkarska 2 w 1

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie