Honeycombs

Trzy warianty gry w jednym opakowaniu!
2 opinie
  • 1 - 8 osób
  • od 6 lat
  • ok. 15 minut
  • wydanie polskie
Gra Honeycombs polega na łączeniu płytek poprzez dopasowywanie symboli. Im więcej symboli dopasujesz, tym więcej punktów zdobywasz.Jeżeli symbole do siebie nie pasują, płytka nie może być położona. Jedyny wyjątek stanowi symbol pszczoły, który pełni rolę jokera i pasuje do wszystkich symboli. Do każdej płytki można dopasować inne z sześciu stron.Jak grać w Honeycombs?podziel 52 sześciokątne płytki równo między graczyścigaj się z innymi graczami, starając się jako pierwszy połączyć swoje płytki dopasowując narysowane na nich symboledopasuj jak najwięcej symboli, aby wygraćTo tylko jeden, najszybszy z trzech wariantów gry! Możliwa jest także spokojniejsza gra turowa, gdzie gracze po kolei dokładają płytki do wspólnego plastra miodu oraz "miodowe puzzle". Grę urozmaicają pszczoły-jokery oraz płytki specjalne.W pokaźnym, ważącym niespełna kilogram worku znajdują się 52 żetony z obrazkami. 
Autor:
Dave Clarke (IV)
Ilustracje:
Holly Clarke, Dave Clarke (IV)
Wydawca:
Piatnik
9995

Dostępnych 35 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Wysyłka w środę


Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Gra Honeycombs polega na łączeniu płytek poprzez dopasowywanie symboli. Im więcej symboli dopasujesz, tym więcej punktów zdobywasz.

Jeżeli symbole do siebie nie pasują, płytka nie może być położona. Jedyny wyjątek stanowi symbol pszczoły, który pełni rolę jokera i pasuje do wszystkich symboli. Do każdej płytki można dopasować inne z sześciu stron.

Jak grać w Honeycombs?

  1. podziel 52 sześciokątne płytki równo między graczy
  2. ścigaj się z innymi graczami, starając się jako pierwszy połączyć swoje płytki dopasowując narysowane na nich symbole
  3. dopasuj jak najwięcej symboli, aby wygrać

To tylko jeden, najszybszy z trzech wariantów gry! Możliwa jest także spokojniejsza gra turowa, gdzie gracze po kolei dokładają płytki do wspólnego plastra miodu oraz "miodowe puzzle". Grę urozmaicają pszczoły-jokery oraz płytki specjalne.

W pokaźnym, ważącym niespełna kilogram worku znajdują się 52 żetony z obrazkami. 

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 52 żetony
  • instrukcja
Waga:
881 g


Recenzje


Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie