Intryganci (nowa edycja)

Zła i wredna gra!
1 opinia
 • 3 - 5 osób
 • od 10 lat
 • ok. 45 minut
 • wydanie polskie
W pałacowych korytarzach znów słychać szepty. Wszędzie zdrada, podstęp i spisek.W ciemnym zaułku spotkali się nie bez przypadku strażnik, służka oraz szpieg króla. Intryga to drugie imię każdego z nich. Czekają na nadwornego maga i damę dworu, którzy się spóźniają. Gdzie jest karzeł? Co zamierzają osiągnąć tym razem?Intryganci (nowa edycja) to imprezowa gra karciana w nowym, ulepszonym wydaniu, idealna dla miłośników negatywnych interakcji. Żeby wygrać, musisz być zły! Bardzo zły.Spiskuj, donoś i bądź czujny! Jeśli uknujesz spisek idealny - wtedy zapunktujesz! Ale pamiętaj, Twoja tajemnica musi pozostać w kręgu zaufanych. Bądź jednak pewien, że jest wielu, którzy z przyjemnością doniosą królowi o Twoich niecnych knowaniach.Możesz też wydać królowi innych intrygantów. Gdy twój przeciwnik pójdzie na szafot - zapunktują wszyscy prócz ofiary.Twoje credo: cel uświęca środki. A Ty dojdziesz do niego choćby po trupach.Zasady gry można pojąć w kilka minut:Każdy gracz otrzymuje na rękę 6 kartZadaniem gracza jest wyłożyć przed sobą wszystkie 6 kart z zastrzeżeniem, że każda postać musi być inna. Jest to główny problem każdego gracza, ponieważ w grze występuje zaledwie 7 różnych postaci!Po zagraniu karty należy wykonać jej umiejętność specjalną. Kolor zagranej karty wskazuje, który gracz wykona następny ruch!Jeśli któryś gracz wyłoży przed siebie 6 kartę, zdobywa punkt, a rozdanie się kończyJeśli któryś gracz nie może wykonać legalnego ruchu, wszyscy pozostali gracze zdobywają po punkcie, a rozdanie się kończy
Autor:
Michael Rieneck
Ilustracje:
Taira Akitsu, Aleksander Karcz, Kathy Kowal, Mira Lob, Dennis Lohausen, Pedro Soto
Wydawca:
Lucrum Games
4995

store

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.W pałacowych korytarzach znów słychać szepty. Wszędzie zdrada, podstęp i spisek.

W ciemnym zaułku spotkali się nie bez przypadku strażnik, służka oraz szpieg króla. Intryga to drugie imię każdego z nich. Czekają na nadwornego maga i damę dworu, którzy się spóźniają. Gdzie jest karzeł? Co zamierzają osiągnąć tym razem?

Intryganci (nowa edycja) to imprezowa gra karciana w nowym, ulepszonym wydaniu, idealna dla miłośników negatywnych interakcji. Żeby wygrać, musisz być zły! Bardzo zły.

Spiskuj, donoś i bądź czujny! Jeśli uknujesz spisek idealny - wtedy zapunktujesz! Ale pamiętaj, Twoja tajemnica musi pozostać w kręgu zaufanych. Bądź jednak pewien, że jest wielu, którzy z przyjemnością doniosą królowi o Twoich niecnych knowaniach.

Możesz też wydać królowi innych intrygantów. Gdy twój przeciwnik pójdzie na szafot - zapunktują wszyscy prócz ofiary.

Twoje credo: cel uświęca środki. A Ty dojdziesz do niego choćby po trupach.

Zasady gry można pojąć w kilka minut:

 • Każdy gracz otrzymuje na rękę 6 kart
 • Zadaniem gracza jest wyłożyć przed sobą wszystkie 6 kart z zastrzeżeniem, że każda postać musi być inna. Jest to główny problem każdego gracza, ponieważ w grze występuje zaledwie 7 różnych postaci!
 • Po zagraniu karty należy wykonać jej umiejętność specjalną. Kolor zagranej karty wskazuje, który gracz wykona następny ruch!
 • Jeśli któryś gracz wyłoży przed siebie 6 kartę, zdobywa punkt, a rozdanie się kończy
 • Jeśli któryś gracz nie może wykonać legalnego ruchu, wszyscy pozostali gracze zdobywają po punkcie, a rozdanie się kończy

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • 65 kart
 • instrukcja
Waga (kg):
0.225

5.00
na podstawie 1 oceny

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Intryganci (nowa edycja)

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie