Jungle Speed Eco

Szalona gra towarzyska wyprodukowana w poszanowaniu planety!
25 opinii
 • 2 - 10 osób
 • od 7 lat
 • ok. 15 minut
 • wydanie polskie
Bezkonkurencyjna gra familijna, w której liczy się spostrzegawczość i szybkość reakcji! Gra, podczas której każdy stara się jak najszybciej pozbyć swoich kart. Aby to zrobić, musi w odpowiednim momencie złapać drewniany totem, który znajduje się na środku stołu. A jeśli chwyci go w złym momencie albo w ogóle tego nie zrobi... będzie musiał wziąć karty od swoich przeciwników!Co wyróżnia wersję Eco?Jungle Speed Eco to nowa wersja popularnej gry imprezowej, stworzona w poszanowaniu środowiska. Pudełko zostało przeprojektowane w taki sposób, by ograniczyć zużycie plastiku do minimum. Główny element gry, czyli totem, wykonany jest z drewna produkowanego w Jurze we Francji i posiada certyfikat PEFC. Gra zawiera również woreczek z bawełny z upraw ekologicznych, posiadającej certyfikat GOTS. Elementy papierowe, takie jak karty, instrukcja i samo opakowanie również zostały wykonane w sposób zoptymalizowany i posiadają certyfikat FSC.Dlaczego ta gra jest taka rewelacyjna?Pozwala siąść zupełnie obcym ludziom przy stole i razem świetnie się bawić!Nie wymaga żmudnego tłumaczenia zasad ani ich zapamiętywaniaJest idealna na imprezę, pod namiot i rodzinne spotkanie, gdzie trudno znaleźć wspólny mianownik dla osób o różnych upodobaniach i w różnym wieku!Pozwala grać nieograniczonej liczbie osób! Nikt nie będzie się nudził!NIE NUDZI SIĘ. Można grać w to przez trzy dni niemal non-stop i nie mieć dość! SPRAWDZONE!Jungle Speed jest absolutnie doskonała, idealna, jesteśmy jej szalonymi fanami i podchodzimy do niej bezkrytycznie!Skrócone zasady:Totem postaw na środku stołu, uczestnicy zabawy siadają dookoła.Rozdaj wszystkie karty uczestnikom, jeśli karty podzielą się nierówno - trudno, sytuacja nie raz się jeszcze zmieni!Nie zaglądamy w karty, każdy kładzie swój stosik przed sobą, zakryty.Każdy z graczy, po kolei, kładzie jedną kartę na stole, rysunkiem do góry. Każdą kolejną odsłanianą kartę kładzie na swojej wcześniej odsłoniętej karcie.W momencie gdy na stole pojawi się druga taka sama karta (kolory się nie liczą, tylko kształty), właściciele takich samych kart mają pojedynek i muszą czym prędzej złapać za totem! Ważne: łapią tylko osoby przed którymi leżą identyczne karty, a nie wszyscy!Osoba, która przegrała pojedynek wkłada pod zakryty stosik swoich kart swoje karty wyłożone i wyłożone karty przeciwnika. Tak, że wygrany nie ma przed sobą żadnych odsłoniętych kart, tylko stosik zakrytych.Celem gry jest pozbycie się wszystkich kart - zarówno tych zakrytych jak i odkrytych!Jeśli ktoś się pomyli łapiąc za totem, czyli myślał że ma pojedynek, ale tak naprawdę go nie miał, "wciąga" wszystkie odsłonięte karty wszystkich graczy! Więc uwaga na podobne, ale nie identyczne symbole!Jeśli kilka osób na raz trzyma totem, wygrał ten, kto ma najwięcej palców na totemie, jeśli tutaj jest też remis, wygrywa osoba, która ma rękę najniżej na totemie.
Autor:
Pierric Yakovenko, Thomas Vuarchex
Wydawca:
Rebel
8995
5500
-39%

Dostępnych powyżej 50 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka w poniedziałek


Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Bezkonkurencyjna gra familijna, w której liczy się spostrzegawczość i szybkość reakcji! Gra, podczas której każdy stara się jak najszybciej pozbyć swoich kart. Aby to zrobić, musi w odpowiednim momencie złapać drewniany totem, który znajduje się na środku stołu. A jeśli chwyci go w złym momencie albo w ogóle tego nie zrobi... będzie musiał wziąć karty od swoich przeciwników!

Co wyróżnia wersję Eco?

Jungle Speed Eco to nowa wersja popularnej gry imprezowej, stworzona w poszanowaniu środowiska. Pudełko zostało przeprojektowane w taki sposób, by ograniczyć zużycie plastiku do minimum. Główny element gry, czyli totem, wykonany jest z drewna produkowanego w Jurze we Francji i posiada certyfikat PEFC. Gra zawiera również woreczek z bawełny z upraw ekologicznych, posiadającej certyfikat GOTS. Elementy papierowe, takie jak karty, instrukcja i samo opakowanie również zostały wykonane w sposób zoptymalizowany i posiadają certyfikat FSC.

Dlaczego ta gra jest taka rewelacyjna?

 • Pozwala siąść zupełnie obcym ludziom przy stole i razem świetnie się bawić!
 • Nie wymaga żmudnego tłumaczenia zasad ani ich zapamiętywania
 • Jest idealna na imprezę, pod namiot i rodzinne spotkanie, gdzie trudno znaleźć wspólny mianownik dla osób o różnych upodobaniach i w różnym wieku!
 • Pozwala grać nieograniczonej liczbie osób! Nikt nie będzie się nudził!
 • NIE NUDZI SIĘ. Można grać w to przez trzy dni niemal non-stop i nie mieć dość! SPRAWDZONE!
 • Jungle Speed jest absolutnie doskonała, idealna, jesteśmy jej szalonymi fanami i podchodzimy do niej bezkrytycznie!

Skrócone zasady:

 1. Totem postaw na środku stołu, uczestnicy zabawy siadają dookoła.
 2. Rozdaj wszystkie karty uczestnikom, jeśli karty podzielą się nierówno - trudno, sytuacja nie raz się jeszcze zmieni!
 3. Nie zaglądamy w karty, każdy kładzie swój stosik przed sobą, zakryty.
 4. Każdy z graczy, po kolei, kładzie jedną kartę na stole, rysunkiem do góry. Każdą kolejną odsłanianą kartę kładzie na swojej wcześniej odsłoniętej karcie.
 5. W momencie gdy na stole pojawi się druga taka sama karta (kolory się nie liczą, tylko kształty), właściciele takich samych kart mają pojedynek i muszą czym prędzej złapać za totem! Ważne: łapią tylko osoby przed którymi leżą identyczne karty, a nie wszyscy!
 6. Osoba, która przegrała pojedynek wkłada pod zakryty stosik swoich kart swoje karty wyłożone i wyłożone karty przeciwnika. Tak, że wygrany nie ma przed sobą żadnych odsłoniętych kart, tylko stosik zakrytych.
 7. Celem gry jest pozbycie się wszystkich kart - zarówno tych zakrytych jak i odkrytych!
 8. Jeśli ktoś się pomyli łapiąc za totem, czyli myślał że ma pojedynek, ale tak naprawdę go nie miał, "wciąga" wszystkie odsłonięte karty wszystkich graczy! Więc uwaga na podobne, ale nie identyczne symbole!
 9. Jeśli kilka osób na raz trzyma totem, wygrał ten, kto ma najwięcej palców na totemie, jeśli tutaj jest też remis, wygrywa osoba, która ma rękę najniżej na totemie.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • 70 kart
 • drewniany totem
 • woreczek
 • instrukcja
Waga:
300 g
Instrukcja i inne pliki:

Recenzje

4.68
na podstawie 25 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Jungle Speed EcoNajbardziej przydatne recenzje

Huku

Liczba recenzji: 345

Jak dla mnie ideał :)

Bardzo prosta gra imprezowa. Czym więcej osób tym lepiej. Walka o totem może zakończyć się krwawo. Dużo śmiechu. Wygrywa ten ,kto pierwszy pozbędzie się kart. Polecam bardzo.


Kasia O.

Liczba recenzji: 252

Prosta gra imprezowa, która dostarczy mnóstwo zabawy wszystkim graczom, a którą naprawdę trudno się znudzić. Wręcz odwrotnie - gracze potrafią tak się wkręcić, że nie chcą przestać ;) testowane ;)


Eufro22

Liczba recenzji: 209

W porządku, bez rewelacji

Nigdy nie lubiłam tej gry, tarzanie się po podłodze i wyrywanie sobie totemu to jakoś nie moja bajka. Ale doceniam co inni widzą w tej grze. Przyglądanie się jak inni grają bywa zabawne :)

Pytania i odpowiedzi

Wszystkie 1
Z odpowiedzią 0
Oczekujące na odpowiedź 1

Witam! Chciałem zapytać czy w którejś z obecnych wersji Jungle Speed jest karta "patrzymy na kolory" a jeżeli nie ma to czy w przyszłość wydawnictwo planuje wrócić do tej karty akcji

~ Łukasz 03.06.2022 15:49

Wygląda na to, że nie mamy tutaj jeszcze odpowiedzi. Chcesz być pierwszy?

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie


Jeśli podoba Ci się ten produkt, polecamy również

Jungle Speed Plaża

Jungle Speed Plaża

Miszmasz!

Miszmasz!

Dobble

Dobble

Cortex 3

Cortex 3

Get Packing (edycja polska)

Get Packing (edycja polska)

Cortex 2

Cortex 2


Klienci, którzy kupili Jungle Speed Eco, kupili również: