Eufro22

Pisarz

Obserwowani

10 użytkowników

Zobacz wszystkich
Obserwujący

3 użytkowników

Jak dla mnie bomba! Bardzo lubimy zarówno klimat Władcy Pierścieni jak i gry kooperacyjne, dlatego byliśmy bardzo ciekawi tej wersji Władcy Pierścieni. Obawialiśmy się jedynie aplikacji. Okazało się jednak, że aplikacja nie jest zła, jest intuicyjna, przypomina jakie ruchy trzeba jeszcze wykonać po zakończeniu akcji, oblicza zadawane rany i dzięki niej jest mniej przekładania kart, bo nie trzeba pilnować nowych wydarzeń.

Klimat jest wyczuwalny, postaci fajne, figurki przepiękne. Grało nam się super i na pewno dokupimy dodatki.


Świetna gra kooperacyjna. W Ghost Stories grałam 2 razy, ale zdecydowałam się kupić Bastion bo tematyka bardziej mi się podobała. Gra jest super! Zasady można poznać bardzo szybko, wszystko jest rozrysowane na kartach, więc już przy 2-3 rozgrywce nie trzeba wertować instrukcji. Dużo móżdżenia, ale przyjemnego.
Jak się szybko przegra to równie szybko ma się ochotę na kolejną partię.


Mikołaj dobrze mnie zna i pod choinkę przyniósł mi w tym roku Sanctum! Ucieszyło mnie to ogromnie bo od wielu lat jestem fanką Diablo.
Gra bardzo mi się podoba, zasady nie są specjalnie skomplikowane, przygotowanie też się nie dłuży. Podoba mi się również to, że można często grać jednocześnie, bo nie wchodzimy ze sobą w zbytnią interakcję.
Podoba mi się też to, że nie trzeba jakoś specjalnie się wysilać z myśleniem, tylko idziemy, zabijamy, expimy, zakładamy nowe przedmioty. Gra komputerowa polegała w sumie na tym samym.
Dobra gra do wieczornego piwka. Mnie relaksuje :)


RPG dla ubogich :D Świetna gierka, proste zasady, chociaż wygrać wcale nie jest tak łatwo. Podczas pierwszej rozgrywki pokonał nas ostatni cios, bossa. Gra zajmuje niewiele miejsca, na upartego można grać nawet w łóżku. Tylko parę kart i kostek. Polecam :D


Gra dla przedszkolaków o Kopciuszku biegnącym na bal. Typowe memory, ale z nauką zegara. Idealne dla małych fanek księżniczek wszelakich :)


Maxio1982

Liczba recenzji: 411

Paluszek1995

Liczba recenzji: 34

Varthollkur

Liczba recenzji: 49

Czarnopys

Liczba recenzji: 102

Ibryczkowska

Liczba recenzji: 14

Dekornyt

Liczba recenzji: 100

Godunow

Liczba recenzji: 44

Misiekh

Liczba recenzji: 24

Kejben

Liczba recenzji: 50

JOK3r

Liczba recenzji: 52

Spider_priv

Liczba recenzji: 83

Anna

Liczba recenzji: 8

Yine

Liczba recenzji: 440