Eufro22

Pisarz

Bydgoszcz

Obserwowani

10 użytkowników

Zobacz wszystkich
Obserwujący

3 użytkowników

Jak dla mnie ideał :)

Uwielbiam Disneya. Ta wersja podoba mi się bardziej niż zwykła wersja tajniaków! Super, że są obrazki i napisy, dzięki temu można zagrać z dzieckiem.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Dobry, solidny produkt

Świetna gra dla osób, które lubią opowiadanie historii. Jeśli ktoś tego nie lubi, to gra zaczyna przypominać wykładanie kart o najwyższej punktacji, wtedy wieje nudą. I ja, i mąż świetnie się bawiliśmy i wybieraliśmy karty pod kątem tego, czy pasują do naszych postaci. Grę polecam tym, którym zależy na klimacie i lubią sobie coś dopowiedzieć. Mechanicznie może powiać nudą, chociaż runy zamiast kości to super pomysł.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

W porządku, bez rewelacji

Ja nie lubię kalamburów, ale uwielbiam Krainę Lodu, tak samo jak moja córka. Na każdej karcie są 3 słowa (losujemy kostką, które z nich mamy pokazać) i 1 obrazek - dla tych, co nie potrafią jeszcze czytać. Kto odgadnie idzie o 3 pola do przodu, a ten, kto dobrze pokazał o 2. Gra mi podoba się średnio, ale dziecku bardzo. Lubi pokazywać, cwaniara wie nawet, na której karcie może pokazać pingwina, mimo że nie ma tam jego obrazka.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Dobry, solidny produkt

Blank to gra, której bym nie kupiła. Jakoś opis mnie nie zainteresował. Wygrałam go jednak w konkursie i postanowiłam rozegrać partyjkę. Gra jest świetna jako wstęp do wieczorku planszówkowego, na dobitkę po większym tytule, albo do grania przy piwku. Bardzo nam się podobała. Jest szybka, dynamiczna i pełna śmiechu :)


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Dobry, solidny produkt

Mały dodatek, wzbogacający rozgrywkę w cudowną łąkę. No i koszulki bardzo się przydadzą, sporo jest jeżdżenia kartami po stole.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Maxio1982

Liczba recenzji: 411

Paluszek1995

Liczba recenzji: 34

Varthollkur

Liczba recenzji: 49

Czarnopys

Liczba recenzji: 102

Ibryczkowska

Liczba recenzji: 14

Dekornyt

Liczba recenzji: 100

Godunow

Liczba recenzji: 44

Misiekh

Liczba recenzji: 24

Kejben

Liczba recenzji: 50

JOK3r

Liczba recenzji: 52

Spider_priv

Liczba recenzji: 83

Anna

Liczba recenzji: 8

Yine

Liczba recenzji: 441