Eufro22

Pisarz

Bydgoszcz

Obserwowani

10 użytkowników

Zobacz wszystkich
Obserwujący

3 użytkowników

Czadowy tytuł! 5 min od rozpakowania można już grać o tyle zajmuje przeczytanie instrukcji i naklejenie naklejek. Zabraliśmy do znajomych aby spróbować w coś zagrać przy okazji - zagraliśmy 4 partie pod rząd i kolejne 23 już sami po powrocie do domu. Wciąga jak bagno :D Dziś spróbujemy zagrać z 4latką.


Przepiękna gra z dość prostymi zasadami i dużą ilością możliwości. Grę udało nam się rozegrać w całości już za pierwszym podejściem. Ogromnym plusem jest tez brak konieczności zaglądania co chwila do instrukcji. Jestem zachwycona tą grą i na pewno w przyszłości zainwestuję w dodatki. Gra piękna, łatwa, przyjemna i pełna możliwości kombinowania.


Dostałam The river w moim MB3, gra jest na tyle prosta, że można w nią zagrać w 10 min po wyjęciu z pudełka :D Jest też trochę kombinowania. Chyba najszybszy worker placement w jaki grałam. Dory na rozgrzewkę wieczoru planszowego, albo szybką partię przy braku czasu!


Kolejny mały dodatek do Władcy Pierścieni - dodatkowe figurki i karty. Chyba weszłam w etap kolekcjonera WP :D


Pociągi w wersji dla małych graczy! Zasady są uproszczone, a wagoniki większe, jak dla mnie super. Gramy z 4latką, a 2latek bawi się w przekładanie nieużywanych wagoników :D


Maxio1982

Liczba recenzji: 411

Paluszek1995

Liczba recenzji: 34

Varthollkur

Liczba recenzji: 49

Czarnopys

Liczba recenzji: 102

Ibryczkowska

Liczba recenzji: 14

Dekornyt

Liczba recenzji: 100

Godunow

Liczba recenzji: 44

Misiekh

Liczba recenzji: 24

Kejben

Liczba recenzji: 50

JOK3r

Liczba recenzji: 52

Spider_priv

Liczba recenzji: 83

Anna

Liczba recenzji: 8

Yine

Liczba recenzji: 440