Kamasutra

Podróż w świat erotyki i miłości
Podziel się swoją opinią
 • od 18 lat
 • wydanie polskie
Gra przeprowadzi Was przez trzy poziomy poznania tajników Kamasutry. Każdy z nich jest niezbędny, by Wasza satysfakcja płynąca z aktu miłości była jak najwyższa. Pierwszy poziom to wiedza o Kamasutrze, która poszerza świadomość erotyczną. Poziom drugi to gra wstępna, przygotowująca grunt pod miłosne uniesienia i rozpalająca Wasze serca. Poziom trzeci to akt miłosny, spotęgowany emocjami zbudowanymi podczas pierwszych dwóch poziomów. Takie podejście zapewnia doskonałe doznania miłosne i erotyczne. Cel gry: budowanie relacji partnerów bez tematów tabu, poszerzanie zaufania oraz umiejętności przez naukę oraz realizację miłosno-erotycznych zadań, poszukiwanie niestandardowych pozycji zwiększających doznania partnerów, zatrzymanie czasu i skupienie na wzajemnych potrzebach. Pełna pasji podróż w świat erotyki i miłości. Jeżeli chcecie:  poczuć na własnej skórze siłę, moc i wyrafinowanie staroindyjskiej sztuki kochania; pogłębić Wasze relacje intymne i emocjonalne; przekonać się, jaką satysfakcję daje zbliżenie łączące przeżycia miłosne z niewypowiedzianą rozkoszą cielesną;  w pełni świadomie i bardziej intensywnie niż kiedykolwiek przeżywać akty miłosne; poznać lepiej swoje potrzeby i upodobania, a także odkryć drzemiącą w Was niespożytą energię seksualną; to Kamasutra, będąca częścią serii gier Akademii Miłości jest najlepszym wyborem.
Wydawca:
Razem
39,95

Dostępne 2 sztuki w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka jutro


Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Gra przeprowadzi Was przez trzy poziomy poznania tajników Kamasutry. Każdy z nich jest niezbędny, by Wasza satysfakcja płynąca z aktu miłości była jak najwyższa.

Pierwszy poziom to wiedza o Kamasutrze, która poszerza świadomość erotyczną. Poziom drugi to gra wstępna, przygotowująca grunt pod miłosne uniesienia i rozpalająca Wasze serca. Poziom trzeci to akt miłosny, spotęgowany emocjami zbudowanymi podczas pierwszych dwóch poziomów. Takie podejście zapewnia doskonałe doznania miłosne i erotyczne.

Cel gry: budowanie relacji partnerów bez tematów tabu, poszerzanie zaufania oraz umiejętności przez naukę oraz realizację miłosno-erotycznych zadań, poszukiwanie niestandardowych pozycji zwiększających doznania partnerów, zatrzymanie czasu i skupienie na wzajemnych potrzebach.

Pełna pasji podróż w świat erotyki i miłości. Jeżeli chcecie: 

 • poczuć na własnej skórze siłę, moc i wyrafinowanie staroindyjskiej sztuki kochania;
 • pogłębić Wasze relacje intymne i emocjonalne;
 • przekonać się, jaką satysfakcję daje zbliżenie łączące przeżycia miłosne z niewypowiedzianą rozkoszą cielesną; 
 • w pełni świadomie i bardziej intensywnie niż kiedykolwiek przeżywać akty miłosne;
 • poznać lepiej swoje potrzeby i upodobania, a także odkryć drzemiącą w Was niespożytą energię seksualną; to Kamasutra, będąca częścią serii gier Akademii Miłości jest najlepszym wyborem.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • 14 kart wiedzy tajemnej
 • 18 kart gry wstępnej
 • 17 kart pozycji Kamasutry
 • 27 kart z dodatkowymi zadaniami
 • dodatkowy kurs
 • instrukcja
Waga:
500 g

Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Kamasutra

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie