Kamisado Pocket

1 opinia
  • 2 osoby
  • od 10 lat
  • ok. 20 minut
  • wydanie angielskie
Kamisado jest grą opartą na czystej taktyce i strategii! Nie ma tu kości, kart ani żadnych innych elementów losowych. Jesteś tylko ty i twój przeciwnik! Celem każdej rundy jest przeprowadzenie jako pierwszy ośmiokątnej wieży na przeciwległą stronę planszy. Ruch może się odbywać naprzód lub po skosie naprzód, lecz nie jest to takie proste jak się wydaje, ponieważ wieżę można przemieścić wyłącznie wtedy, jeśli jej kolor odpowiada kolorowi pola, na które poprzednio przesunął się przeciwnik. Ponadto dogodne trasy będą często zablokowane przez wrogie wieże (a czasami nawet przez twoje własne!). Wraz z biegiem gry twoje wieże awansują na "Sumo" i otrzymają zdolność pozwalającą spychać pionki przeciwnika w tył, co zapewni ci dodatkowe tury. Sytuacja będzie stawać się coraz bardziej złożona i będzie stanowić coraz większe wyzwanie, aż wreszcie któryś z uczestników zgromadzi wymaganą sumę punktów i będzie go można ogłosić "Wielkim Mistrzem Kamisado" - aż do następnej partii! Jest to wersja pocket gry Kamisado - łatwiejsza w transporcie z mniejszym opakowaniem.
Autor:
Peter Burley
Wydawca:
HUCH!
65,00

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Kamisado jest grą opartą na czystej taktyce i strategii! Nie ma tu kości, kart ani żadnych innych elementów losowych. Jesteś tylko ty i twój przeciwnik! Celem każdej rundy jest przeprowadzenie jako pierwszy ośmiokątnej wieży na przeciwległą stronę planszy. Ruch może się odbywać naprzód lub po skosie naprzód, lecz nie jest to takie proste jak się wydaje, ponieważ wieżę można przemieścić wyłącznie wtedy, jeśli jej kolor odpowiada kolorowi pola, na które poprzednio przesunął się przeciwnik. Ponadto dogodne trasy będą często zablokowane przez wrogie wieże (a czasami nawet przez twoje własne!). Wraz z biegiem gry twoje wieże awansują na "Sumo" i otrzymają zdolność pozwalającą spychać pionki przeciwnika w tył, co zapewni ci dodatkowe tury. Sytuacja będzie stawać się coraz bardziej złożona i będzie stanowić coraz większe wyzwanie, aż wreszcie któryś z uczestników zgromadzi wymaganą sumę punktów i będzie go można ogłosić "Wielkim Mistrzem Kamisado" - aż do następnej partii!

Jest to wersja pocket gry Kamisado - łatwiejsza w transporcie z mniejszym opakowaniem.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 8 czarnych płytek
  • 8 białych płytek
  • instrukcja
Waga:
200 g


Recenzje

5.00
na podstawie 1 oceny

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Kamisado PocketWszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie