Batman: Epidemia

Czy Mroczny Rycerz powstrzyma niewidzialną chorobę?
Podziel się swoją opinią
  • wydanie polskie
Batman: Epidemia to kolejny po Batman: Knigtfall crossover ukazujący się na łamach różnych tytułów związanych z Batmanem. Akcja skupia się na wybuchu śmiertelnej choroby w Gotham oraz prób jej opanowania przez Batmana i jego sprzymierzeńców. Konsekwencje tych wydarzeń będziemy mogli poznać w kolejnych albumach: "Batman - Dziedzictwo" i "Batman - Kataklizm". Ich fabuła doprowadzi zaś do wielkiego wydarzenia, które rozegra się na łamach głośnej serii z końca lat 90. - "Batman - Ziemia niczyja". Śmiercionośny wirus zaraża nieświadomych zagrożenia mieszkańców Gotham. Ofiary czują straszliwy ból, ich oczy krwawią, a po dwóch dniach od infekcji umierają. Batman, Robin i Nightwing muszą opanować chaos i znaleźć odpowiednie lekarstwo. A pomogą im w tym niespodziewani sojusznicy: Azrael, Huntress, Catwoman i Poison Ivy. Czy Mroczny Rycerz i jego drużyna powstrzyma niewidzialnego wroga? I co się stanie, gdy jedna z zamaskowanych postaci zostanie zarażona? Autorami scenariusza są legendarni twórcy jak Alan Grant, Doug Moench czy Dennis O’Neil. Za rysunki odpowiadają zaś doskonali artyści jak Kelley Jones, Vince Giarrano i Barry Kitson. Album zawiera materiały opublikowane pierwotnie w amerykańskich zeszytach "Azrael" #13-16, "Batman" #529-532, "Batman Chronicles" #4, "Batman: Shadow Of The Bat" #48-52, "Catwoman" #31-32, "Detective Comics" #695-696 i "Robin" #27-30.
Wydawca:
Egmont
Liczba stron:
552
Rodzaj oprawy:
twarda
199,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wyślemy w ciągu 14 dni


Dostawa (Poczta Polska) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Batman: Epidemia to kolejny po Batman: Knigtfall crossover ukazujący się na łamach różnych tytułów związanych z Batmanem. Akcja skupia się na wybuchu śmiertelnej choroby w Gotham oraz prób jej opanowania przez Batmana i jego sprzymierzeńców. Konsekwencje tych wydarzeń będziemy mogli poznać w kolejnych albumach: "Batman - Dziedzictwo" i "Batman - Kataklizm". Ich fabuła doprowadzi zaś do wielkiego wydarzenia, które rozegra się na łamach głośnej serii z końca lat 90. - "Batman - Ziemia niczyja". Śmiercionośny wirus zaraża nieświadomych zagrożenia mieszkańców Gotham. Ofiary czują straszliwy ból, ich oczy krwawią, a po dwóch dniach od infekcji umierają. Batman, Robin i Nightwing muszą opanować chaos i znaleźć odpowiednie lekarstwo. A pomogą im w tym niespodziewani sojusznicy: Azrael, Huntress, Catwoman i Poison Ivy.

Czy Mroczny Rycerz i jego drużyna powstrzyma niewidzialnego wroga? I co się stanie, gdy jedna z zamaskowanych postaci zostanie zarażona?

Autorami scenariusza są legendarni twórcy jak Alan Grant, Doug Moench czy Dennis O’Neil. Za rysunki odpowiadają zaś doskonali artyści jak Kelley Jones, Vince Giarrano i Barry Kitson.

Album zawiera materiały opublikowane pierwotnie w amerykańskich zeszytach "Azrael" #13-16, "Batman" #529-532, "Batman Chronicles" #4, "Batman: Shadow Of The Bat" #48-52, "Catwoman" #31-32, "Detective Comics" #695-696 i "Robin" #27-30.

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • komiks w twardej oprawie, 552 strony
Waga:
650 g

Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Batman: Epidemia

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie