KLASK: Spare Parts Set (Zestaw części zapasowych)

Niech utrata elementów nie przeszkodzi Ci w grze!
1 opinia
  Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
  Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
  Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: KLASK (edycja polska).
  KLASK (edycja polska)
  W ferworze walki wystrzeliłeś piłkę w najodleglejsze czeluście pokoju? W emocjach ścisnąłeś młoteczek za mocno i ten się złamał? Nic się nie martw, na pomoc przychodzi zestaw części zapasowych! Klask: Zestaw części zapasowych zawiera: 5 małych białych magnesów 3 żółte kulki 1 czarny młoteczek z magnesem 6 naklejek filcowych na młoteczek z magnesem KLASK to wyjątkowa, ekscytująca i jedyna w swoim rodzaju gra z użyciem magnesów. Podczas zabawy mamy jeden cel: umieścić kulkę w bramce przeciwnika! Każdy z graczy dysponuje własnym młoteczkiem, którym steruje spod planszy za pomocą specjalnego magnesu. W ten sposób przepychamy kulkę aż do zdobycia punktu. Ale uwaga! Na stole znajdują się też pułapki w postaci białych magnesów – jeśli 2 lub 3 przyczepią się do Twojego młoteczka, przeciwnik zdobędzie cenny punkt!
  44,95

  Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

  Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

  w CH Metropolia

  Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.  Opis

  W ferworze walki wystrzeliłeś piłkę w najodleglejsze czeluście pokoju? W emocjach ścisnąłeś młoteczek za mocno i ten się złamał? Nic się nie martw, na pomoc przychodzi zestaw części zapasowych!

  Klask: Zestaw części zapasowych zawiera:

  • 5 małych białych magnesów
  • 3 żółte kulki
  • 1 czarny młoteczek z magnesem
  • 6 naklejek filcowych na młoteczek z magnesem

  KLASK to wyjątkowa, ekscytująca i jedyna w swoim rodzaju gra z użyciem magnesów. Podczas zabawy mamy jeden cel: umieścić kulkę w bramce przeciwnika! Każdy z graczy dysponuje własnym młoteczkiem, którym steruje spod planszy za pomocą specjalnego magnesu. W ten sposób przepychamy kulkę aż do zdobycia punktu. Ale uwaga! Na stole znajdują się też pułapki w postaci białych magnesów – jeśli 2 lub 3 przyczepią się do Twojego młoteczka, przeciwnik zdobędzie cenny punkt!

  Rozgrywka

  Losowość:
  Interakcja:
  Złożoność:

  Podstawowe informacje

  Zawartość pudełka:
  • 5 małych białych magnesów
  • 3 żółte kulki
  • 1 czarny młoteczek z magnesem
  • 6 naklejek
  Waga:
  2,115 kg

  Recenzje

  5.00
  na podstawie 1 oceny

  Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń KLASK: Spare Parts Set (Zestaw części zapasowych)  Wszystkie recenzje  Pytania i odpowiedzi

  Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

  Zapytaj naszej społeczności.

  Zadaj pytanie