Kotobirynt

Pomóż kotom znaleźć ich dom!
55 opinii
 • 1 - 4 osoby
 • od 6 lat
 • ok. 15 minut
 • wydanie polskie
Ciemną nocą grupa małych kotków (i całkiem sporych kotów) zgubiła się w plątaninie dachów i uliczek nocnego miasta. Takie małe, puchate kotki... czasami może niezbyt czyste... ale bardzo kocie i z taaakimi oczami... no chyba pomożesz im znaleźć drogę do kochających opiekunów, prawda?  Celem gry jest zdobycie jak największej liczby punktów (punkty znajdują się na kartach Kotów). Gracz zdobywa kartę Kota, jeśli uda mu się stworzyć wolną od przeszkód ścieżkę prowadzącą od Kota do Opiekuna. Dlaczego nie możesz przejść obok tej gry obojętnie? Gra jest o biednych, zagubionych kotkach szukających domu. Tylko osoba pozbawiona serca nie pochyli się by im pomóc, prawda? ;) Rozgrywka jest bardzo szybka i, co ciekawsze, w trakcie rozpędza się jeszcze bardziej.  Losowy układ planszy gwarantuje wysoką regrywalność i odmienność każdej rozgrywki. Sytuacja na planszy zmienia się bardzo dynamicznie, nieustannie śledzimy poczynania przeciwników, czy przypadkiem nie zauważą tego, co my widzimy, czy nie otworzą nam nowych możliwości itd. Ilustracje są nie tylko ładne, ale też bardzo przejrzyste, co jest niesłychanie istotne w tej grze-labiryncie. 
Autor:
Antoine Bauza
Ilustracje:
Stéphan Escapa
Wydawca:
Rebel
44,95

Dostępnych powyżej 50 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka w poniedziałek


Dostawa (Poczta Polska) już od 12 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Ciemną nocą grupa małych kotków (i całkiem sporych kotów) zgubiła się w plątaninie dachów i uliczek nocnego miasta. Takie małe, puchate kotki... czasami może niezbyt czyste... ale bardzo kocie i z taaakimi oczami... no chyba pomożesz im znaleźć drogę do kochających opiekunów, prawda? 

Celem gry jest zdobycie jak największej liczby punktów (punkty znajdują się na kartach Kotów). Gracz zdobywa kartę Kota, jeśli uda mu się stworzyć wolną od przeszkód ścieżkę prowadzącą od Kota do Opiekuna.

Dlaczego nie możesz przejść obok tej gry obojętnie?

 • Gra jest o biednych, zagubionych kotkach szukających domu. Tylko osoba pozbawiona serca nie pochyli się by im pomóc, prawda? ;)
 • Rozgrywka jest bardzo szybka i, co ciekawsze, w trakcie rozpędza się jeszcze bardziej. 
 • Losowy układ planszy gwarantuje wysoką regrywalność i odmienność każdej rozgrywki.
 • Sytuacja na planszy zmienia się bardzo dynamicznie, nieustannie śledzimy poczynania przeciwników, czy przypadkiem nie zauważą tego, co my widzimy, czy nie otworzą nam nowych możliwości itd.
 • Ilustracje są nie tylko ładne, ale też bardzo przejrzyste, co jest niesłychanie istotne w tej grze-labiryncie. 

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • 26 kart kanałów
 • 15 kart kotów
 • 2 karty opiekunów
 • instrukcja
Waga:
180 g
Instrukcja i inne pliki:
Kod producenta:
INT153/CGHAB01-PL
Pasujące koszulki:

Powiązane artykuły


Dodatki i akcesoria


Recenzje

4.25
na podstawie 55 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń KotobiryntNajbardziej przydatne recenzje

Dominik

Liczba recenzji: 6

Dobry, solidny produkt

Obowiązkowa pozycja dla kociarzy! Mechanika gry jest prosta, a sama gra emocjonująca, zwłaszcza gdy gra się w większym gronie. Gra świetna jako przerywnik albo do szybkiego pogrania z dziećmi. Karty są estetyczne, a kociaki na nich śliczne i aż chce się je ratować. Puszka idealnie chroni karty, więc grę można bez kłopotu zabrać na wyjazd, gdzie umili chwile z gorszą pogodą. Jedyny feler który widzę to miękkie karty. Trzeba na nie uważać, bo łatwo mogą ulec uszkodzeniu. Gdyby nie to, dałbym 5, a tak zasłużona, mocna 4, no 4,5 :).


Dekornyt

Liczba recenzji: 97

Jeden z ulubionych fillerów żony, pewnie przez koty i kombiowanie "przestrzenne". Niektórzy niestety nie widzą możliwych połączeń i wtedy okazuje się, ze gra nie jest wcale taka prosta (a jaki paraliż decyzyjny!).


Paweł Suwiński

Liczba recenzji: 6

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Dobry, solidny produkt

Bardzo sympatyczna gierka. Podobają mi się takie kompaktowe gierki, które przy niewielkiej złożoności (zasady i ilość elementów) oferują dużo możliwości. Kafelkowa plansza układana losowo i cały czas ulegająca zmianie powoduje, że nie ma powtarzalności. Temat, mała złożoność zasad i różne warianty rozgrywki (rywalizacyjna, kooperacyjna) powodują, że każdy znajdzie tu coś dla siebie od dzieci po dorosłych, od początkujących czy lubiących lekką rozrywkę po bardziej zaawansowanych graczy chcących trochę pogłówkować. Przy najbardziej taktycznym wariancie jest przewidywanie na kilka ruchów na przód jak w szachach. Jeżeli nie uda mi się przygarnąć kota w dwóch ruchach, to staram się tak zadziałać, by przeciwnik nie był w stanie przygarnąć żadnego w swojej kolejce, albo mógł przygarnąć tylko tego mniej punktowanego, ale też najlepiej tak bym mógł zdobyć punkty jak już dojdzie do mojej tury. I kombinowanie jak zadziałać by hurtem przygarnąć kilka kotów pod rząd wiedząc, że po zdobyciu kota następuje przesunięcie na planszy opiekuna i nowego kota albo też jak uniemożliwić przeciwnikowi takiego hurtowego przygarnięcia. Jednak przy takim mocno strategicznym podejściu rozgrywka trochę się już wydłuża i przydała by się jakaś klepsydra lub czasomierz jak w szachach by ograniczyć czas dostępny na ruch, bo ci z szachowym zacięciem będą rozkminiać każdy ruch przez godzinę ;).Wszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie

Jeśli podoba Ci się ten produkt, polecamy również