Dominik

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

2 użytkowników

Jak dla mnie ideał :)

Doskonała i nieco zwariowana gra, która będzie świetnym przerywnikiem pomiędzy cięższymi tytułami albo doskonale rozgrzeje towarzystwo na początku planszówkowej posiadówy. Rozgrywka jest dynamiczna, wymaga ciągłej uwagi, bo kolorowe karty w kombinacji z głośno wypowiadanymi hasłami potrafią nieźle oszukać nasz rozum, a każda pomyłka może nas drogo kosztować. Przetestujecie więc nie tylko refleks ale, a może przede wszystkim, jak dobrze potraficie się skupić i nie dać się rozproszyć.
Rozgrywki są średniej długości (porównując z innymi, podobnymi tytułami). O ile gra może wydawać się nieco infantylna (bo co mają ze sobą wspólnego buła, pizza, kot, ser i koza... abstrakcja najwyższego poziomu) to zarówno dzieci, jak i dorośli będą się bawić jednakowo dobrze. Z grą spokojnie poradzą sobie młodsi gracze (u nas najmłodszy tester miał 8, ale spokojnie 6-7 latki powinny ogarnąć o co chodzi). Gra ma jeden minus - karty są dość cienkie i łatwo je w ferworze walki gdzieś tam przycisnąć albo przygiąć... Daję 5 z minusem, ale to wciąż pięć.


Jak dla mnie ideał :)

Bardzo dobry produkt żeby wciągnąć we wspólne granie opornych oraz tych starszej daty, którym gry planszowe kojarzą się z rozrywką dla dzieci (albo pogardliwie "z chińczykiem"). Gra ma bardzo niski próg wejścia, dobre wyważenie pomiędzy losowością i strategią, wymaga spostrzegawczości i zaangażowania, jednocześni nie nuży. Gra od 7 do 107 lat. Gorąco polecam!


Dobry, solidny produkt

Obowiązkowa pozycja dla kociarzy! Mechanika gry jest prosta, a sama gra emocjonująca, zwłaszcza gdy gra się w większym gronie. Gra świetna jako przerywnik albo do szybkiego pogrania z dziećmi. Karty są estetyczne, a kociaki na nich śliczne i aż chce się je ratować. Puszka idealnie chroni karty, więc grę można bez kłopotu zabrać na wyjazd, gdzie umili chwile z gorszą pogodą. Jedyny feler który widzę to miękkie karty. Trzeba na nie uważać, bo łatwo mogą ulec uszkodzeniu. Gdyby nie to, dałbym 5, a tak zasłużona, mocna 4, no 4,5 :).


Dobry, solidny produkt

Fajna zabawa dla dużych i mniejszych. Żetony są duże, kolorowe, mają ciekawe kształty i łatwo się omylić mimo mocnego macania, co tam też mamy pod palcami. Właściwie jedyny minus to fakt, że żetony nie są "laminowane" (lakierowane?) na brzegach, przez co przy intensywnym użytkowaniu zaczynają się rozdzielać. U nas pomogło porządne sklejenie (przynajmniej na razie), co będzie dalej-zobaczymy.


Jak dla mnie ideał :)

Dodatek świetny dla dwóch osób, obie plansze ciaśniejsze niż w podstawce, więc łatwo napsuć szyków drugiej osobie. Przy większej liczbie graczy to już nie kwestia jak grać żeby wygrać, ale jak grać żeby przegrali inni ;). Odkąd mamy dodatek gramy tylko na mapkach z niego, bo współczynnik radochy przebija sufit. Dla miłośników "Wsiąść do pociągu" pozycja obowiązkowa!


Spider_priv

Liczba recenzji: 83

Schatten

Liczba recenzji: 9