Kraina Lodów

Lody, lody dla ochłody!
5 opinii
  • 2 - 4 osoby
  • od 6 lat
  • ok. 15 minut
  • wydanie polskie
Jak wyróżnić się na tle innych lodziarni w okolicy? Nowe smaki? Większe porcje? To już było! A może żonglowanie gałkami na oczach klienta? I to właśnie jest prawdziwe wyzwanie dla pracowników Krainy Lodów!Kraina Lodów to wyjątkowa gra w której szybkość i precyzja ruchów idzie w parze z logicznym myśleniem i wyobrażeniem przestrzennym. Każdy uczestnik zabawy otrzymuje identyczny zestaw 4 wafelków i 3 gałek (niebrudzących, niekapiących, nietopniejących, niesmakowych - czysto plastikowych) lodów. Jego zadaniem jest przekładanie gałek lodów z wafelka do wafelka, aż skomponuje taką kombinację, która zadowoli spragnionych orzeźwienia klientów. Oprócz dokładności ważna jest też szybkość! Upewnij się, że w tym pośpiechu nie upuścisz jednej z gałek, bo inaczej będziesz musiał ją podnieść przy pomocy dwóch rożków!Ten, który jako pierwszy zrealizuje 5 zadań będzie mógł ogłosić się najlepszym lodziarzem tego sezonu!Lody, lody raz!
Autor:
Roberto Fraga
Ilustracje:
Stéphane Escapa
Wydawca:
Rebel
8995
2995
-67%

Dostępne powyżej 50 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Wysyłka dzisiaj


Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Jak wyróżnić się na tle innych lodziarni w okolicy? Nowe smaki? Większe porcje? To już było! A może żonglowanie gałkami na oczach klienta? I to właśnie jest prawdziwe wyzwanie dla pracowników Krainy Lodów!

Kraina Lodów to wyjątkowa gra w której szybkość i precyzja ruchów idzie w parze z logicznym myśleniem i wyobrażeniem przestrzennym. Każdy uczestnik zabawy otrzymuje identyczny zestaw 4 wafelków i 3 gałek (niebrudzących, niekapiących, nietopniejących, niesmakowych - czysto plastikowych) lodów. Jego zadaniem jest przekładanie gałek lodów z wafelka do wafelka, aż skomponuje taką kombinację, która zadowoli spragnionych orzeźwienia klientów. Oprócz dokładności ważna jest też szybkość! Upewnij się, że w tym pośpiechu nie upuścisz jednej z gałek, bo inaczej będziesz musiał ją podnieść przy pomocy dwóch rożków!

Ten, który jako pierwszy zrealizuje 5 zadań będzie mógł ogłosić się najlepszym lodziarzem tego sezonu!

Lody, lody raz!

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 16 wafelków (4 zielone, 4 różowe, 4 żółte, 4 niebieskie)
  • 12 gałek lodów (4 zielone, 4 różowe, 4 żółte)
  • 54 karty wyzwań
  • ilustrowane zasady gry
Waga (kg):
0.63
Pliki do pobrania:

4.60
na podstawie 5 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Kraina LodówNajbardziej przydatne recenzje

Aneta

Liczba recenzji: 194

Gra -zabawka poza walorami estetycznymi - posiada bardzo duży potencjał rozwijający. Wspomaga rozwój motoryki małej - pobudza oś oko-ręka. Dla dzieci tytuł rewelacyjny a i starsi będą mieć nie lada zabawę z dziećmi


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Dekornyt

Liczba recenzji: 100

Raczej dla dolnej sugerowanej grupy wiekowej, starszych graczy moze znudzic.


Bananinho

Liczba recenzji: 202

Gorąco polecam produkt !

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie

Jeśli podoba Ci się ten produkt, polecamy również:

Dr Mikrob

Dr Mikrob

8995 2990