Minerały

Wyrusz w głąb ziemi, aby odnaleźć zachwycające skarby
2 opinie
 • 2 - 5 osób
 • od 8 lat
 • 20 - 30 minut
 • wydanie polskie
Pod Twoimi stopami znajdują się wspaniałe bogactwa. Zamknięte w skalnych skorupach minerały zalśnią tysiącem barw, gdy tylko uda Ci się je wydobyć na powierzchnię. To twoje zadanie. Wyrusz w głąb ziemi, aby odnaleźć mlecznobiałe wollastonity, czarne niczym bezksiężycowa noc antracyty, czy błękitne jak morska toń kianity. Rozważnie używaj narzędzi, by sięgnąć po turmaliny arbuzowe i stąpaj ostrożnie, a złote aurypigmenty staną się częścią twojej kolekcji. Świat minerałów jest na wyciągnięcie ręki.W grze Minerały wcielacie się w geologów wyruszających na wyprawę, której celem jest wydobycie drogocennych Minerałów. Starannie planujcie każdy swój ruch i uważnie obserwujcie poczynania innych graczy.W trakcie rozgrywki będziecie poruszali się po planszy i wydobywali Minerały. Im bardziej rzadki i drogocenny Minerał, tym trudniej jest go pozyskać. Możecie także korzystać z dostępnych Narzędzi, pamiętajcie jednak, że każde ich użycie kosztuje utratę punktów. Zdobyte Minerały zamienicie w Kolekcję, która przyniesie wam splendor i uznanie. Na końcu gry zsumujcie wartość swoich Minerałów i Kolekcji.Gracz, który zgromadzi najcenniejsze skarby ziemi, zostanie zwycięzcą.
Autor:
Magdalena Śliwińska
Ilustracje:
Magdalena Śliwińska
Wydawca:
IUVI
14995

store

Dostępne 3 sztuki w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Wysyłka w piątek


Dostawa (Przesyłka kurierska UPS) już od 7 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Pod Twoimi stopami znajdują się wspaniałe bogactwa. Zamknięte w skalnych skorupach minerały zalśnią tysiącem barw, gdy tylko uda Ci się je wydobyć na powierzchnię. To twoje zadanie.

Wyrusz w głąb ziemi, aby odnaleźć mlecznobiałe wollastonity, czarne niczym bezksiężycowa noc antracyty, czy błękitne jak morska toń kianity. Rozważnie używaj narzędzi, by sięgnąć po turmaliny arbuzowe i stąpaj ostrożnie, a złote aurypigmenty staną się częścią twojej kolekcji.

Świat minerałów jest na wyciągnięcie ręki.

W grze Minerały wcielacie się w geologów wyruszających na wyprawę, której celem jest wydobycie drogocennych Minerałów. Starannie planujcie każdy swój ruch i uważnie obserwujcie poczynania innych graczy.

W trakcie rozgrywki będziecie poruszali się po planszy i wydobywali Minerały. Im bardziej rzadki i drogocenny Minerał, tym trudniej jest go pozyskać. Możecie także korzystać z dostępnych Narzędzi, pamiętajcie jednak, że każde ich użycie kosztuje utratę punktów. Zdobyte Minerały zamienicie w Kolekcję, która przyniesie wam splendor i uznanie. Na końcu gry zsumujcie wartość swoich Minerałów i Kolekcji.

Gracz, który zgromadzi najcenniejsze skarby ziemi, zostanie zwycięzcą.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • 53 kafle wollastonitu (biały)
 • 30 kafli kianitu (niebieski)
 • 20 kafli turmalinu arbuzowego (różowy)
 • 10 kafli antracytu (czarny)
 • 5 kafli aurypigmentu (żółty)
 • 24 karty kolekcji
 • 5 silikonowych pionków w kolorach graczy
 • 5 planszetek w kolorach graczy
 • 5 dwustronnych kafli narzędzi
 • 1 sakiewka
 • instrukcja
Waga (kg):
1.3

4.50
na podstawie 2 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń MinerałyNajbardziej przydatne recenzje

Skaju

Liczba recenzji: 119

Jak to się stało, że tak popularna i piękna gra nie ma jeszcze komentarza? Polecam tą grę na prezent dla dziewczyny czy innej kobiety, a także po prostu do rodzinnej rozgrywki ;) A i pouczająca o geologii jest również!


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Szpaczka1

Liczba recenzji: 33

Jedna z ładniejszych gier na rynku. Proste zasady do wytłumaczenia w kilka minut. Mój 6-latek załapał bez problemu. Fajny filerek. Na półce u nas obok takich klasyków jak Azul czy Sagrada. Polecam


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Paweł

łądnie wydana ale bardzo droga w stosunku do zawartości, logiczna przepychanka bez szału, dla mnie negatywna interakcja ratuje ten tytuł. No ale to dla mnie...żona zachwycona inne osoby z którymi grywamy też.

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie

Jeśli podoba Ci się ten produkt, polecamy również:

Hej! To moja ryba!

Hej! To moja ryba!

4995 4200