Miodek: Gra o pszczołach

Urocza gra, o słodkim tytule!
8 opinii
  • 2 - 6 osób
  • od 6 lat
  • ok. 15 minut
  • wydanie polskie
Miodek: Gra o pszczołach to ciepła, familijna gra karciana dla 2-6 graczy. Celem graczy jest wyprodukowanie jak największej ilości miodku, co w tym przypadku będzie oznaczało - najwięcej punktów zwycięstwa. Jak wygląda rozgrywka? Gracz będzie miał do wyboru dwie akcje: zbieranie pyłku i produkcję miodku. Jeżeli wybierzecie zbieranie - należy dociągnąć 2 karty z talii pyłku i zagrać jedną z nich. Symbole na niej umieszczone to Wasz zbiór - dobieracie kryształki w liczbie i kolorach wskazanych na zagranej karcie. Natomiast przygotowanie miodku polega na zakupieniu karty wyłożonej na rynku, opłacając jej koszt w kryształkach wskazanych na karcie. Niektóre karty miodku mają dodatkowe akcje, które należy rozpatrzyć podczas jej zakupu. Proste, ale niebanalne zasady oraz przepiękne ilustracje na kartach sprawią, że gra przyniesie wiele satysfakcji podczas rozgrywek. 
Autor:
Kamil 'Sanex' Cieśla
Ilustracje:
Dagmara Gąska, Piotr Hornowski
Wydawca:
Awaken Realms
68,95

Dostępnych 10 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka jutro


Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Miodek: Gra o pszczołach to ciepła, familijna gra karciana dla 2-6 graczy. Celem graczy jest wyprodukowanie jak największej ilości miodku, co w tym przypadku będzie oznaczało - najwięcej punktów zwycięstwa.

Jak wygląda rozgrywka? Gracz będzie miał do wyboru dwie akcje: zbieranie pyłku i produkcję miodku. Jeżeli wybierzecie zbieranie - należy dociągnąć 2 karty z talii pyłku i zagrać jedną z nich. Symbole na niej umieszczone to Wasz zbiór - dobieracie kryształki w liczbie i kolorach wskazanych na zagranej karcie. Natomiast przygotowanie miodku polega na zakupieniu karty wyłożonej na rynku, opłacając jej koszt w kryształkach wskazanych na karcie. Niektóre karty miodku mają dodatkowe akcje, które należy rozpatrzyć podczas jej zakupu.

Proste, ale niebanalne zasady oraz przepiękne ilustracje na kartach sprawią, że gra przyniesie wiele satysfakcji podczas rozgrywek. 

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • karty
  • kryształki
  • instrukcja
Waga:
500 g


Recenzje

4.38
na podstawie 8 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Miodek: Gra o pszczołachWszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie