Mr. Jack Pocket

Edycja polska
20 opinii
  • 2 osoby
  • od 14 lat
  • ok. 15 minut
  • wydanie polskie
Po spowitych mrokiem ulicach dzielnicy Whitechapel ukradkiem przemyka się Mr. Jack, ścigany przez Holmesa i Watsona. Mr. Jack Pocket to miniaturowa odmiana doskonałej gry detektywistycznej Mr. Jack. Nie jest to jednak dokładna kopia tej gry, a całkowicie inny sposób na ciekawą rywalizację pełną blefu i dedukcji. W poszukiwaniu Kuby rozpruwacza biorą udział Watson, Sherlock oraz jego buldog. Podczas gry będziecie kierować poczynaniami tych postaci bądź zamieniać miejscami 9 podejrzanych. Kuba Rozpruwacz oczywiście wie, którą z postaci jest. Czego oczywiście próbuje się dowiedzieć osoba, grająca po stronie dzielnych detektywów. Mr. Jack Pocket to gra w której dwie osoby sprawdzą swoje umiejętności blefu, planowania i dedukcji.
Autor:
Bruno Cathala, Ludovic Maublanc
Wydawca:
HOBBITY.eu
65,00
62,00
-5%

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Po spowitych mrokiem ulicach dzielnicy Whitechapel ukradkiem przemyka się Mr. Jack, ścigany przez Holmesa i Watsona.

Mr. Jack Pocket to miniaturowa odmiana doskonałej gry detektywistycznej Mr. Jack. Nie jest to jednak dokładna kopia tej gry, a całkowicie inny sposób na ciekawą rywalizację pełną blefu i dedukcji.

W poszukiwaniu Kuby rozpruwacza biorą udział Watson, Sherlock oraz jego buldog. Podczas gry będziecie kierować poczynaniami tych postaci bądź zamieniać miejscami 9 podejrzanych. Kuba Rozpruwacz oczywiście wie, którą z postaci jest. Czego oczywiście próbuje się dowiedzieć osoba, grająca po stronie dzielnych detektywów.

Mr. Jack Pocket to gra w której dwie osoby sprawdzą swoje umiejętności blefu, planowania i dedukcji.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacjeRecenzje

4.55
na podstawie 20 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Mr. Jack PocketNajbardziej przydatne recenzje

Mirosław

Liczba recenzji: 4

Jak dla mnie ideał :)

Jak ktoś wcześniej zauważył - idealny produkt ze względu na krótki czas rozgrywki. Co najważniejsze, był to pierwszy kontakt żony z tego typu grą i już po pierwszej rozgrywce musieliśmy rozegrać rewanż :) To dobrze rokuje na przyszłość jeśli chodzi o inne tytuły :D
Jackiem chyba łatwiej, ale za mało gier rozegraliśmy. Gra ma banalne zasady, ale nie ma mowy o identycznej partii i trochę trzeba się nagłowkować. Fajnie, że można trochę popsuć szyki i plan przeciwnika. Naprawdę polecam, nie grałem w planszówkę Mr. Jack, ale być może niedługo nadrobie zaległości ;) Rebel na 6 :) Dostawa od nadania do odbioru - 25 godzin wg. Inpost


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Jenny

Liczba recenzji: 55

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Według mnie jest to najlepsza gra z serii Mr. Jack - mam je wszystkie trzy a Mr. Jack Pocket jest naszym ostatnim odkryciem i uważam, że bije dwie swoje starsze siostry na głowę. Jest szybki, lekki, a jednocześnie daje sporo możliwości kombinowania. I mam wrażenie, że jest lepiej zbalansowany - do tej pory Mr. Jackiem było mi bardzo trudno wygrać - w tej grze szanse Mr. Jacka i Śledczego się wyrównują. Strzał w 10. Pozycja typu must have!


Ryudo

Liczba recenzji: 189

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Jak każda gra z rodziny Mr Jack i ta jest warta każdych pieniędzy, szybka bardzo pomysłowa i łatwa w użyciu. Jest bardzo fajna instrukcja w języku polskim. Grafika jak w każdym Jacku jest klimatyczna i spotykamy już znane nam z wcześniejszych odsłon postacie. Najważniejsze jest to, że gra jest zupełnie inna niż te w większych rozmiarach, to nie kopia swojej większej siostry jakby ktoś mógł pomyśleć, ale zupełnie nowy oryginalny produkt. Zabawa super!!


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:


Wszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie