Munchkin 6 - Opętane Lochy

Lochy do Munchkina
9 opinii
  • 3 - 6 osób
  • od 10 lat
  • ok. 90 minut
  • wydanie polskie
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Munchkin (edycja polska).
Munchkin (edycja polska)
Teraz to prawdziwe łażenie po lochach! Munchkin jest grą o wyważaniu drzwi, wykańczaniu potworów i zgarnianiu ich skarbów. Gdzie tu lochy? Dodatek Opętane Lochy wprowadza nową jakość do rozgrywki Munchkina. Teraz możesz nawrócić się na jedyną słuszną rasę w Lochu Hiperelfickości, albo korzystając z dobrodziejstw Lochu Zasad Kina Akcji, cudem uniknąć zagłady w Lochu Śmiertelnie Śmiercionośnej Śmierci. I możesz zwiedzać je wszystkie na raz! Każda z 20 nowych, powiększonych kart Lochów wprowadza nowe zasady działające na całą drużynę, a czasami też na Potwory! Użyj 16 nowych kart Portali, aby przemieszczać się z jednego Lochu do drugiego w poszukiwaniu złota i chwały.
Autor:
Steve Jackson
Ilustracje:
John Kovalic
Wydawca:
Black Monk
64,90

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Teraz to prawdziwe łażenie po lochach!
Munchkin jest grą o wyważaniu drzwi, wykańczaniu potworów i zgarnianiu ich skarbów. Gdzie tu lochy?
Dodatek Opętane Lochy wprowadza nową jakość do rozgrywki Munchkina. Teraz możesz nawrócić się na jedyną słuszną rasę w Lochu Hiperelfickości, albo korzystając z dobrodziejstw Lochu Zasad Kina Akcji, cudem uniknąć zagłady w Lochu Śmiertelnie Śmiercionośnej Śmierci. I możesz zwiedzać je wszystkie na raz!
Każda z 20 nowych, powiększonych kart Lochów wprowadza nowe zasady działające na całą drużynę, a czasami też na Potwory! Użyj 16 nowych kart Portali, aby przemieszczać się z jednego Lochu do drugiego w poszukiwaniu złota i chwały.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Waga:
100 g
Kod producenta:
MUNPL122


Recenzje

4.33
na podstawie 9 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Munchkin 6 - Opętane LochyNajbardziej przydatne recenzje

Łukasz

Liczba recenzji: 10

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Dodatek ten zarówno jak i cała seria jest świetnym produktem. Munchkin 6 - Opętane Lochy wprowadza do gry całkiem nowy rodzaj kart tym samym urozmaicając zabawę o specjalne reguły panujące w lochach, co oczywiście jak to w Munchkinie potrafi ułatwić ale przede wszystkim utrudnić grę :D Gorąco polecam ten dodatek.


Peter6667

Liczba recenzji: 47

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

W porządku, bez rewelacji

Dodatek jak dodatek - wprowadzenie kart lochów w pewnym stopniu odświeża rozgrywkę, natomiast nie jest to nic specjalnego. Dla fanów - można kupić, pozostali powinni się skupić na zaopatrzeniu się w pozostałe dodatki, zwiększające liczbę dostępnych kart.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Jahvanny

Liczba recenzji: 26

Wielkie sprzedaży i obrotu na całym świecie, wiele dodatków, bardzo skomplikowane zasady - wszystko to on nieporównywalny Munchkin. Ale człowiek nie jest w temacie gra może wydawać się monotonne, nudne i długotrwałe - i myślę, że nawet zwolennicy zgadzają. Oprócz tych zasad: dla osób, które nie akceptują żadnych nedogovorёnnostey i niejasności w przepisach rulbuk mogą być śmiertelne.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:


Wszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie