Na skrzydłach: Dwustronna mata do gry

Uporządkuj swój rezerwat!
5 opinii
  • 1 osoba
  • od 10 lat
  • 40 - 70 minut
  • wydanie polskie
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Na skrzydłach.
Na skrzydłach
Podnieś swój komfort rozgrywki i jeszcze skuteczniej uporządkuj ptasi rezerwat! Na skrzydłach: Dwustronna mata do gry to praktyczny dodatek: neoprenowa podkładka z powodzeniem zastąpi podstawowe plansze graczy. Dzięki niej karty nie będą się przesuwały, a ich podnoszenie będzie znacznie łatwiejsze.  Mata jest dwustronna. Po jednej stronie znajduje nadruk planszy gracza z gry podstawowej, a po drugiej plansza z dodatku Ptaki Oceanii. Czym jest Na skrzydłach? To przepięknie ilustrowana gra ekonomiczna, w której uczestnicy tworzą własne rezerwaty, będące ostoją dla różnorodnych gatunków ptaków. Każdy kolejny okaz to szansa nie tylko na wzbogacenie kolekcji, ale również inwestycja w rozwój i realizację celów. W miarę upływu czasu będziemy gromadzili coraz więcej wpływających na siebie wzajemnie umiejętności, a każde działanie będzie poruszało łańcuch zależności między nimi.  
Wydawca:
Rebel
39,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Podnieś swój komfort rozgrywki i jeszcze skuteczniej uporządkuj ptasi rezerwat! Na skrzydłach: Dwustronna mata do gry to praktyczny dodatek: neoprenowa podkładka z powodzeniem zastąpi podstawowe plansze graczy. Dzięki niej karty nie będą się przesuwały, a ich podnoszenie będzie znacznie łatwiejsze. 

Mata jest dwustronna. Po jednej stronie znajduje nadruk planszy gracza z gry podstawowej, a po drugiej plansza z dodatku Ptaki Oceanii.

Czym jest Na skrzydłach?

To przepięknie ilustrowana gra ekonomiczna, w której uczestnicy tworzą własne rezerwaty, będące ostoją dla różnorodnych gatunków ptaków. Każdy kolejny okaz to szansa nie tylko na wzbogacenie kolekcji, ale również inwestycja w rozwój i realizację celów. W miarę upływu czasu będziemy gromadzili coraz więcej wpływających na siebie wzajemnie umiejętności, a każde działanie będzie poruszało łańcuch zależności między nimi.  

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • neoprenowa dwustronna mata o wymiarach 389x283 mm
Waga:
200 g

Recenzje

4.40
na podstawie 5 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Na skrzydłach: Dwustronna mata do gryWszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Wszystkie 2
Z odpowiedzią 2
Oczekujące na odpowiedź 0

Ile mat mieści się do standardowego pudełka gry?

~ Marcin 05.01.2023 19:10

Z 4 pewnie wejdą jak się człowiek postara, ale wtedy grę trzymasz w drugim pudle.

Czy odpowiedź była przydatna? 0

~ Bzyqu 06.07.2023 15:07

Z insertem z redrewno oraz 2 dodatkami spokojnie mieszczą się 2 maty ;)

Czy odpowiedź była przydatna? 0

~ Khasia 08.01.2024 13:51

Czy ta mata nie ma bardziej rozjaśnionych i wyostrzonych kolorów dla oceanii od tej oryginalnej w pudełku dodatku. Ciekawi mnie różnica kolorystyczna tej maty. Ponieważ ta w dodatku oceni, jak sam dodatek bardzo lubię to mata mnie męczy jest bardzo przytłumiona (ponura wręcz) i przy tym grafika na niej jest tak jakby rozpikselowana (wygląda to to jak zdjęcie w słabej jakości). Jeśli by tak wyraźnej pikselozy jak w oryginalnej oraz tych wypalonych kolorów nie było to bym był ta matą był zainteresowany. Chyba że trafiłem na jakieś wadliwe maty wraz z dodatkiem :)

~ Adam Kukowa 30.12.2021 18:15

Mam wrażenie że tak. Na pewno jest bardziej lśniąca.

Czy odpowiedź była przydatna? 1

~ Łukasz 05.01.2022 18:28

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie


Jeśli podoba Ci się ten produkt, polecamy również