Pakiet Nieumarłych Zombicide: Fort Hendrix + Zombie Soldiers

Poznaj tajemnice przeprowadzanych eksperymentów
Podziel się swoją opinią
  • wydanie polskie
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Zombicide 2. edycja.
Zombicide 2. edycja
Zombicide: Fort Hendrix Odkryj rolę Fortu Hendrix podczas apokalipsy zombie w tej niezwykłej kampanii do Zombicide 2. edycja - Fort Hendrix to rozszerzenie z nowymi Ocalałymi, nowymi zombie - Strzelcami Szwendaczami - oraz nowymi zasadami, takimi jak reguły Dnia i Nocy. Rdzeniem dodatku jest kampania z 10 misjami, podczas której Ocalali zdobywają doświadczenie w miarę odkrywania zagadki tego, co wydarzyło się w bazie wojskowej - tytułowym Forcie Hendrix. 10 misji i tajemnica bazy - odkryj rolę Fortu Hendrix podczas epidemii zombie w niezwykłej kampanii złożonej z 10 misji. Nowi Ocalali - 6 nowych Ocalałych - kompletny oddział wojskowych - dołącza do gry za sprawą Penny, byłej pracownicy fortu. Dostawa sprzętu - 97 nowych kart ze sprzętem, który wynosi rozwalanie Zombie na nowy poziom! Militarne zombiaki - staw czoła zombie Strzelcom Szwendaczom, którzy zaludniają korytarze spustoszonej bazy. Zombicide: Zombie Soldiers Zestaw Zombie Soldiers to 6 dodatkowych Strzelców Szwendaczy, czyli figurek zombie-żołnierzy. Podwaja ilość figurek dostępnych w dodatku Fort Hendrix i zmienia eksplorowanie bazy w całkowicie wybuchowe przedsięwzięcie!  
Wydawca:
Portal Games
319,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka jutro


Dostawa (Przesyłka kurierska DHL) już od 0 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Zombicide: Fort Hendrix

  • Odkryj rolę Fortu Hendrix podczas apokalipsy zombie w tej niezwykłej kampanii do Zombicide 2. edycja - Fort Hendrix to rozszerzenie z nowymi Ocalałymi, nowymi zombie - Strzelcami Szwendaczami - oraz nowymi zasadami, takimi jak reguły Dnia i Nocy. Rdzeniem dodatku jest kampania z 10 misjami, podczas której Ocalali zdobywają doświadczenie w miarę odkrywania zagadki tego, co wydarzyło się w bazie wojskowej - tytułowym Forcie Hendrix.
  • 10 misji i tajemnica bazy - odkryj rolę Fortu Hendrix podczas epidemii zombie w niezwykłej kampanii złożonej z 10 misji.
  • Nowi Ocalali - 6 nowych Ocalałych - kompletny oddział wojskowych - dołącza do gry za sprawą Penny, byłej pracownicy fortu.
  • Dostawa sprzętu - 97 nowych kart ze sprzętem, który wynosi rozwalanie Zombie na nowy poziom!
  • Militarne zombiaki - staw czoła zombie Strzelcom Szwendaczom, którzy zaludniają korytarze spustoszonej bazy.

Zombicide: Zombie Soldiers

Zestaw Zombie Soldiers to 6 dodatkowych Strzelców Szwendaczy, czyli figurek zombie-żołnierzy. Podwaja ilość figurek dostępnych w dodatku Fort Hendrix i zmienia eksplorowanie bazy w całkowicie wybuchowe przedsięwzięcie!  

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 1x Zombicide: Fort Hendrix
  • 1x Zombicide: Zombie Soldiers - Zombie Set

Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Pakiet Nieumarłych Zombicide: Fort Hendrix + Zombie Soldiers

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie