Pędzące Żółwie Extreme

Kto wygra ekstremalny wyścig żółwi?
1 opinia
 • 2 - 6 osób
 • od 6 lat
 • ok. 30 minut
 • wydanie polskie
Turbowyścig do sałaty!  Żółwie znowu pędzą w wyścigu do sałaty, ale tym razem będzie on ekstremalnie trudny. Ścigać się będzie aż 6 żółwi, czyli 6 graczy!  Trasa jest dłuższa i pełna zaskakujących niespodzianek przygotowanych przez złośliwe krety. Żółwie będą musiały także przekroczyć rzekę i unikać czającego się w krzakach lisa!    A to nie koniec niespodzianek – w grze znajdują się także specjalne dodatki: czarny żółw, czarny kruk oraz karty, które pozwolą graczom włączyć tryb turbo i zakłócić plany przeciwników.  Jest to zatem wyścig pełen czyhających na graczy niebezpieczeństw i niesamowitych zwrotów akcji!    W extremalnej wersji hitu Pędzące żółwie proponujemy znaną wszystkim grę z nowymi turbododatkami, które powodują, że szybkość jest naprawdę zawrotna.  Wszystkie żółwie dostały kaski i gogle! Bezpieczeństwo naszych małych zawodników to podstaw
Autor:
Reiner Knizia
Wydawca:
Egmont
109,95

Dostępnych 10 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka dzisiaj


Dostawa (Poczta Polska) już od 12 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Turbowyścig do sałaty! 

Żółwie znowu pędzą w wyścigu do sałaty, ale tym razem będzie on ekstremalnie trudny. Ścigać się będzie aż 6 żółwi, czyli 6 graczy! 
Trasa jest dłuższa i pełna zaskakujących niespodzianek przygotowanych przez złośliwe krety. Żółwie będą musiały także przekroczyć rzekę i unikać czającego się w krzakach lisa! 
 
A to nie koniec niespodzianek – w grze znajdują się także specjalne dodatki: czarny żółw, czarny kruk oraz karty, które pozwolą graczom włączyć tryb turbo i zakłócić plany przeciwników. 
Jest to zatem wyścig pełen czyhających na graczy niebezpieczeństw i niesamowitych zwrotów akcji! 
 
W extremalnej wersji hitu Pędzące żółwie proponujemy znaną wszystkim grę z nowymi turbododatkami, które powodują, że szybkość jest naprawdę zawrotna. 
Wszystkie żółwie dostały kaski i gogle! Bezpieczeństwo naszych małych zawodników to podstaw

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • 6 figurek żółwi (w 6 kolorach) dla graczy
 • 6 kwadratowych kafelków właściciela
 • 6 okrągłych żetonów z kretami
 • 59 kart wyścigu
 • figurka czarnego żółwia
 • figurka kruka
 • plansza
 • instrukcja
Waga:
900 g

Recenzje

3.00
na podstawie 1 oceny

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Pędzące Żółwie ExtremeWszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Wszystkie 1
Z odpowiedzią 1
Oczekujące na odpowiedź 0

Kret z żetonem ruchu "++" tuż przed rzeką i kret z ruchem "-" tuż za rzeką tworzy nieskończoną pętlę ruchu żółwiem: żółw na "++" rusza się o dwa pola przez rzeką, wpada na pole z minusem, cofa się, wpadając do rzeki, co cofa go z powrotem na pole z dwoma plusami, cykl się powtarza - co tutaj zrobić? Instrukcja nic tutaj za bardzo nie wyjaśnia, do tego w części opisu "++" jest literówka. Brzmi tak: ""Przyspiesz!" (...) Po wykonaniu tej akcji pole zawsze puste." Co w ogóle znaczy to zdanie? Czy to pole aktywuje się tylko raz przy ruchu?. Do tego ikonki "Zaryzykuj" i "Spróbuj jeszcze raz!" powinny być zamienione, bo są mylące.

~ Łukasz J. 06.05.2024 13:12

Najlepiej dopytać się bezpośrednio u wydawcy: Egmont

Czy odpowiedź była przydatna? 0

~ Ewelina 14.05.2024 10:38

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie