Pirate Fluxx

Zwariowana karcianka w pirackich klimatach
1 opinia
  • 2 - 6 osób
  • od 8 lat
  • ok. 15 minut
  • wydanie angielskie
Pirate Fluxx to zwariowana gra karciana w klimatach morskich podróży, pirackich przygód i zaginionych skarbów. Założenia są podobne, jak w innych karciankach serii Fluxx, a więc rozgrywka toczy się według zasad, które nieustannie ulegają zmianie! W Pirate Fluxx traficie także na elementy, których próżno szukać w pozostałych produktach serii.  Zaczyna się bardzo prosto, od jednej podstawowej reguły: w turze każdego gracza należy pociągnąć jedną kartę i zagrać jedną kartę. Szybko jednak, wraz z kolejnymi kartami reguł zasady stają się bardziej zagmatwane. Zmieniają się zarówno reguły, jak i cel, którego osiągnięcie pozwoli cieszyć się zwycięstwem! Czy zdołasz przechytrzyć rywali w tej oryginalnej, przezabawnej i zwariowanej karciance?
Autor:
Andrew Looney
Wydawca:
Looney Labs
59,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Pirate Fluxx to zwariowana gra karciana w klimatach morskich podróży, pirackich przygód i zaginionych skarbów.
 
Założenia są podobne, jak w innych karciankach serii Fluxx, a więc rozgrywka toczy się według zasad, które nieustannie ulegają zmianie! W Pirate Fluxx traficie także na elementy, których próżno szukać w pozostałych produktach serii.
 
Zaczyna się bardzo prosto, od jednej podstawowej reguły: w turze każdego gracza należy pociągnąć jedną kartę i zagrać jedną kartę. Szybko jednak, wraz z kolejnymi kartami reguł zasady stają się bardziej zagmatwane.
 
Zmieniają się zarówno reguły, jak i cel, którego osiągnięcie pozwoli cieszyć się zwycięstwem! Czy zdołasz przechytrzyć rywali w tej oryginalnej, przezabawnej i zwariowanej karciance?

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Waga:
300 g
Kod producenta:
LOO045


Recenzje

3.00
na podstawie 1 oceny

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Pirate FluxxWszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie