Podaj dalej! Bez cenzury

Rysunkowy głuchy telefon w wersji dla dorosłych!
7 opinii
 • 4 - 8 osób
 • od 18 lat
 • 20 - 30 minut
 • wydanie polskie
Bestsellerowa gra imprezowa powraca, tym razem w wersji dla dorosłych! Tu hasła kojarzą się tylko z jednym i są jeszcze trudniejsze do narysowania. Niezależnie, czy uda się Wam przekazać słowa dalej, czy też po drodze Wasze myślenie skręci w zupełnie nieznane rejony – z pewnością czeka Was mnóstwo śmiechu i doskonałej zabawy! Na czym to polega?  Podaj dalej! Bez cenzury to właściwie głuchy telefon, tyle że zamiast szeptać słowa do ucha naszym towarzyszom, będziemy musieli je dla nich narysować! Na początku gry każdy z graczy losuje jedno z haseł i rysuje jego interpretację w swoim notesie. Następnie obrazek ten przekazywany jest kolejnej osobie, która spróbuje odgadnąć, co przedstawia. Swoją odpowiedź zapisuje słownie i podaje notes dalej, a kolejny gracz musi narysować to, co zostało zapisane. I tak w kółko, póki notes do nas nie wróci – wtedy czeka nas zabawa z okrywaniem, gdzie po drodze zniknął pierwotny sens.  Dlaczego pokochasz tę grę?  Wbrew pozorom do zabawy w Podaj dalej! Bez cenzury wcale nie potrzeba zdolności plastycznych! Prawdę mówiąc im gorzej rysujecie, tym więcej czeka Was śmiechu i zabawnych pomyłek! Ta wyjątkowa gra imprezowa pozwala przełamać pierwsze lody i doskonale bawić się również tym, którzy nie przepadają za klasycznymi kalamburami i byciem w centrum uwagi. Podaj dalej! Bez cenzury to jeszcze bardziej nieoczywiste hasła, a co za tym idzie jeszcze więcej zabawnych pomyłek! Nasza wyobraźnia będzie musiała wejść na najwyższe obroty, żeby odgadnąć, co też narysowali pozostali.  
Wydawca:
Rebel
139,95

Dostępnych powyżej 50 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka jutro


Dostawa (Poczta Polska) już od 12 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Bestsellerowa gra imprezowa powraca, tym razem w wersji dla dorosłych! Tu hasła kojarzą się tylko z jednym i są jeszcze trudniejsze do narysowania. Niezależnie, czy uda się Wam przekazać słowa dalej, czy też po drodze Wasze myślenie skręci w zupełnie nieznane rejony – z pewnością czeka Was mnóstwo śmiechu i doskonałej zabawy!

Na czym to polega? 

Podaj dalej! Bez cenzury to właściwie głuchy telefon, tyle że zamiast szeptać słowa do ucha naszym towarzyszom, będziemy musieli je dla nich narysować! Na początku gry każdy z graczy losuje jedno z haseł i rysuje jego interpretację w swoim notesie. Następnie obrazek ten przekazywany jest kolejnej osobie, która spróbuje odgadnąć, co przedstawia. Swoją odpowiedź zapisuje słownie i podaje notes dalej, a kolejny gracz musi narysować to, co zostało zapisane. I tak w kółko, póki notes do nas nie wróci – wtedy czeka nas zabawa z okrywaniem, gdzie po drodze zniknął pierwotny sens. 

Dlaczego pokochasz tę grę? 

 • Wbrew pozorom do zabawy w Podaj dalej! Bez cenzury wcale nie potrzeba zdolności plastycznych! Prawdę mówiąc im gorzej rysujecie, tym więcej czeka Was śmiechu i zabawnych pomyłek!
 • Ta wyjątkowa gra imprezowa pozwala przełamać pierwsze lody i doskonale bawić się również tym, którzy nie przepadają za klasycznymi kalamburami i byciem w centrum uwagi.
 • Podaj dalej! Bez cenzury to jeszcze bardziej nieoczywiste hasła, a co za tym idzie jeszcze więcej zabawnych pomyłek! Nasza wyobraźnia będzie musiała wejść na najwyższe obroty, żeby odgadnąć, co też narysowali pozostali.

 

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • 1200 haseł
 • 8 ścieralnych mazaków
 • gąbeczki
 • 8 zmazywalnych szkicowników
 • instrukcja
 • 8 podstawek pod piwo
Waga:
1,12 kg
Instrukcja i inne pliki:
Kod producenta:
USATEL02
Pasujące koszulki:


Dodatki i akcesoria


Recenzje


Pytania i odpowiedzi

Wszystkie 2
Z odpowiedzią 2
Oczekujące na odpowiedź 0

Dzień dobry. Chciałbym się zapytać czy jest możliwość dokupienia kart do tej gry. Poprzednie niestety uległy poważnemu uszkodzeniu. prosiłbym o odpowiedź na ten email: michalzdunek95@gmail.com

~ Michał 26.12.2022 21:06

Słyszałem, że takie prośby przyjmuje i rozpatruje dział reklamacji - tam warto pisać.

Czy odpowiedź była przydatna? 0

~ Bzyqu 24.01.2023 10:45

Dzień dobry. Chciałbym się zapytać czy jest możliwość dokupienia kart do tej gry. Poprzednie niestety uległy poważnemu uszkodzeniu. prosiłbym o odpowiedź na ten email: bobiastyV2@gmail.com

~ Kuba 30.10.2021 19:55

Słyszałem, że takie prośby przyjmuje i rozpatruje dział reklamacji - tam warto pisać.

Czy odpowiedź była przydatna? 0

~ Bzyqu 24.01.2023 10:45

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie


Jeśli podoba Ci się ten produkt, polecamy również

Morda, szefie!

Morda, szefie!

Top 10 (18+)

Top 10 (18+)

Podaj dalej!

Podaj dalej!

Tajniacy

Tajniacy