Root: Maruderzy

Las nigdy nie był tak dziki!
1 opinia
 • 2 - 6 osób
 • od 10 lat
 • 60 - 90 minut
 • wydanie polskie
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Root (edycja polska).
Root (edycja polska)
Root: Maruderzy wprowadza do gry dwie nowe frakcje: Władcę Szczurów i Żelazną Straż oraz czterech Zaciężnych. Zawiera także zestaw kart przygotowania zaawansowanego, które pozwolą doświadczonym graczom rozpocząć grę na nowe sposoby. Nowy dodatek to setki nowych konfiguracji rozgrywek! Maruderzy jest przez wielu uważane za jedno z najlepszych rozszerzeń do gry Root. Nie tylko uzyskujemy dwie nowe frakcje, ale też nowych Zaciężnych, którzy znakomicie urozmaicą rozgrywkę zwłaszcza na 2-3 graczy. Pozycja obowiązkowa dla fanów Roota! Nowa mechanika - Zaciężni to nowe mini-frakcje używane obok zwykłych frakcji, które ożywiają sytuację na planszy i dokładają nową warstwę taktyczną. Szczególnie polecani w rozgrywce na 2-3 graczy! Nowe frakcje:  Leśny Patrol i Koci Medycy - chroń swoje królestwo oraz lecz śmiertelne rany z pomocą Zaciężnych Markizy de Kot. Ostatnia Dynastia i Ptasi Arystokraci - zmiażdż wrogów i udowodnij swoją prawowitość wraz z Zaciężnymi Dynastii Orlich Gniazd. Wiosenne Powstanie i Króliczy Zwiadowcy - zbuntuj się przeciwko despotom i walcz o wolność wraz z Zaciężnymi Sympatyków Sojuszu. Wygnaniec i Bandyta - grasuj po lesie i wykradaj przydatne przedmioty razem z Zaciężnymi Włóczęgi.
Autor:
Nick Brachmann, Patrick Leder, Cole Wehrle, Joshua Yearsley
Ilustracje:
Kyle Ferrin
Wydawca:
Portal Games
189,95

Dostępnych 15 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka dzisiaj


Dostawa (Poczta Polska) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Root: Maruderzy wprowadza do gry dwie nowe frakcje: Władcę Szczurów i Żelazną Straż oraz czterech Zaciężnych. Zawiera także zestaw kart przygotowania zaawansowanego, które pozwolą doświadczonym graczom rozpocząć grę na nowe sposoby. Nowy dodatek to setki nowych konfiguracji rozgrywek!

Maruderzy jest przez wielu uważane za jedno z najlepszych rozszerzeń do gry Root. Nie tylko uzyskujemy dwie nowe frakcje, ale też nowych Zaciężnych, którzy znakomicie urozmaicą rozgrywkę zwłaszcza na 2-3 graczy. Pozycja obowiązkowa dla fanów Roota!

Nowa mechanika - Zaciężni to nowe mini-frakcje używane obok zwykłych frakcji, które ożywiają sytuację na planszy i dokładają nową warstwę taktyczną. Szczególnie polecani w rozgrywce na 2-3 graczy!

Nowe frakcje: 

 • Leśny Patrol i Koci Medycy - chroń swoje królestwo oraz lecz śmiertelne rany z pomocą Zaciężnych Markizy de Kot.
 • Ostatnia Dynastia i Ptasi Arystokraci - zmiażdż wrogów i udowodnij swoją prawowitość wraz z Zaciężnymi Dynastii Orlich Gniazd.
 • Wiosenne Powstanie i Króliczy Zwiadowcy - zbuntuj się przeciwko despotom i walcz o wolność wraz z Zaciężnymi Sympatyków Sojuszu.
 • Wygnaniec i Bandyta - grasuj po lesie i wykradaj przydatne przedmioty razem z Zaciężnymi Włóczęgi.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • planszetki
 • karty
 • żetony
 • instrukcja
Waga:
500 g


Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Root: Maruderzy

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie