Rummikub Mundo (druga edycja)

Doskonale znana i lubiana na całym świecie gra rodzinna
2 opinie
  • 2 - 4 osoby
  • od 10 lat
  • 30 - 120 minut
  • wydanie polskie
Prosta, wciągająca, inna w każdej kolejnej rozgrywce - taka właśnie jest gra Rummikub. Pozbądź się wszystkich kostek i zawołaj RUMMIKUB, zdobywając największą liczbę punktów! Gracz który zrobi to jako pierwszy – wygrywa! Przechytrzysz swoich przeciwników dzięki chłodnej kalkulacji i odrobinie szczęścia. Pamiętaj, że Joker może ożywić rozgrywkę, lecz gdy pozostaniesz z nim do końca gry, stracisz 30 punktów. Wykładaj na stół utworzone przez siebie serie albo grupy kostek, minimum 3-liczbowe. Najciekawszą możliwością jest integracja w już wyłożone kostki - w swojej kolejce możesz je dowolnie przesuwać i modyfikować. Doskonała gra dla całej rodziny!
65,00

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Prosta, wciągająca, inna w każdej kolejnej rozgrywce - taka właśnie jest gra Rummikub.

Pozbądź się wszystkich kostek i zawołaj RUMMIKUB, zdobywając największą liczbę punktów! Gracz który zrobi to jako pierwszy – wygrywa! Przechytrzysz swoich przeciwników dzięki chłodnej kalkulacji i odrobinie szczęścia. Pamiętaj, że Joker może ożywić rozgrywkę, lecz gdy pozostaniesz z nim do końca gry, stracisz 30 punktów. Wykładaj na stół utworzone przez siebie serie albo grupy kostek, minimum 3-liczbowe. Najciekawszą możliwością jest integracja w już wyłożone kostki - w swojej kolejce możesz je dowolnie przesuwać i modyfikować. Doskonała gra dla całej rodziny!

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 106 kostek
  • 4 podstawki
  • szczegółowa instrukcja gry
Waga:
600 g

Recenzje

5.00
na podstawie 2 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Rummikub Mundo (druga edycja)Wszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie

Jeśli podoba Ci się ten produkt, polecamy również

Rummikub Mundo

Rummikub Mundo