Rummikub NGT

Kultowa gra logiczna dla całej rodziny
Podziel się swoją opinią
  • 2 - 4 osoby
  • od 8 lat
  • ok. 60 minut
  • wydanie polskie
Rummikub to wspaniała gra towarzyska. Jest dokonałą rozrywką dla całej rodziny. Swoją światową karierę i popularność osiągnął remik w latach siedemdziesiątych, ale w USA znany był już na przełomie wieków. Gra ta występuje pod różnymi nazwami, takimi jak: Rummikub, Rummy, Rack-Rummy itp. Gra polega na pozbyciu się wszystkich kostek z liczbami, wykładając na stół sekwencje lub ciągi minimum 3-liczbowe. Najciekawszą możliwością jest ingerencja w już wyłożone kostki - w swojej kolejce możesz je dowolnie przesuwać i modyfikować, byle tylko na koniec nie naruszyć podstawowej zasady (minimum 3 kostki w sekwencji lub ciągu). Rummikub NGT to specjalna edycja gry, którą można łatwo spakować i przenosić. Kostki tutaj są mniejsze niż w standardowej wersji gry, a całość zapakowana została w pudełko, które po rozłożeniu służy jako podstawki pod kostki. 
Autor:
Ephraim Hertzano
Wydawca:
TM Toys
74,95

Dostępnych 12 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka w poniedziałek


Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Rummikub to wspaniała gra towarzyska. Jest dokonałą rozrywką dla całej rodziny. Swoją światową karierę i popularność osiągnął remik w latach siedemdziesiątych, ale w USA znany był już na przełomie wieków. Gra ta występuje pod różnymi nazwami, takimi jak: Rummikub, Rummy, Rack-Rummy itp.

Gra polega na pozbyciu się wszystkich kostek z liczbami, wykładając na stół sekwencje lub ciągi minimum 3-liczbowe. Najciekawszą możliwością jest ingerencja w już wyłożone kostki - w swojej kolejce możesz je dowolnie przesuwać i modyfikować, byle tylko na koniec nie naruszyć podstawowej zasady (minimum 3 kostki w sekwencji lub ciągu).

Rummikub NGT to specjalna edycja gry, którą można łatwo spakować i przenosić. Kostki tutaj są mniejsze niż w standardowej wersji gry, a całość zapakowana została w pudełko, które po rozłożeniu służy jako podstawki pod kostki. 

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 106 płytek
  • 4 podstawki
  • 2 żółte nakładki
  • instrukcja
Waga:
700 g


Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Rummikub NGT

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie