Ry-Bitwa

Trafiłeś do złej dzielnicy...
7 opinii
 • 2 - 8 osób
 • od 6 lat
 • ok. 20 minut
 • wydanie polskie
Mewy moczydzioby i pustogłowe pelikany stroszą piórka, walcząc o najbardziej łakome kąski. Zbierzcie skrzydlatą ekipę i pokażcie tym ptasim móżdżkom, kto naprawdę trzęsie wybrzeżem!  Ry-Bitwa to zwariowana gra rodzinna, w której dwie grupy nadmorskich ptaków rywalizują o najpyszniejsze kąski. Podczas zabawy kolejno rzucamy żetonami na mapę złożoną z trzech stref, próbując trafić w odpowiednie miejsca. Wyznacz cel i atakuj terytoria, zdobycze albo ptaki przeciwników, aby zdobyć kontrolę nad kolejnymi strefami. Jeśli chcesz wygrać, Twoja drużyna musi obrać dobrą strategię i wykazać się nie lada zręcznością! Dlaczego pokochasz tę grę? Wyceluj, przymierz i rzucaj! Ry-Bitwa wykorzystuje najzabawniejszy i najbardziej angażujący mechanizm występujący w grach zręcznościowych czyli rzucanie do celu. Zasady są banalnie proste i wystarczy, żeby jedna osoba przy stole znała i nadzorowała system punktowania. Dołączony do gry parawan zabezpieczy elementy przed spadaniem, możecie więc bez obaw bawić się na stole.
Autor:
Christophe Coat
Ilustracje:
Pierô
Wydawca:
Rebel
109,95
59,30
-46%
(najniższa cena w ciągu 30 dni przed promocją: 109,95 zł)

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Mewy moczydzioby i pustogłowe pelikany stroszą piórka, walcząc o najbardziej łakome kąski. Zbierzcie skrzydlatą ekipę i pokażcie tym ptasim móżdżkom, kto naprawdę trzęsie wybrzeżem! 

Ry-Bitwa to zwariowana gra rodzinna, w której dwie grupy nadmorskich ptaków rywalizują o najpyszniejsze kąski. Podczas zabawy kolejno rzucamy żetonami na mapę złożoną z trzech stref, próbując trafić w odpowiednie miejsca. Wyznacz cel i atakuj terytoria, zdobycze albo ptaki przeciwników, aby zdobyć kontrolę nad kolejnymi strefami. Jeśli chcesz wygrać, Twoja drużyna musi obrać dobrą strategię i wykazać się nie lada zręcznością!

Dlaczego pokochasz tę grę?

 • Wyceluj, przymierz i rzucaj! Ry-Bitwa wykorzystuje najzabawniejszy i najbardziej angażujący mechanizm występujący w grach zręcznościowych czyli rzucanie do celu.
 • Zasady są banalnie proste i wystarczy, żeby jedna osoba przy stole znała i nadzorowała system punktowania.
 • Dołączony do gry parawan zabezpieczy elementy przed spadaniem, możecie więc bez obaw bawić się na stole.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • 3 maty
 • parawan
 • 3 znaczniki zdobyczy
 • 24 żetony
 • instrukcja
Waga:
1,17 kg
Instrukcja i inne pliki:


Recenzje

4.57
na podstawie 7 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Ry-BitwaWszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie

Jeśli podoba Ci się ten produkt, polecamy również

Żółwik Plusk!

Żółwik Plusk!

Skaczące jajeczka

Skaczące jajeczka

Jamajka

Jamajka